Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan étrend, ami segítség...

Van olyan étrend, ami segítségével zsírt égetek és ugyanakkor izmaimat fejlesztem?

Figyelt kérdés

Naponta 2-szer edzek (street workout). Reggel 9-10 kor futok, délután 2-kor Felső izomcsoportra fókuszálva edzek.

Nos a kérdésem, hogy Van olyan étrend, ami segítségével zsírt égetek és ugyanakkor izmaimat fejlesztem? Mert a legtöbb étrend vagy csak izmok növelésével foglalkozik, a másik (szálkásítás) ott izmaid gyengébbek lesznek, mert testünk abból veszi a táplálékot.



64kg és 174cm vagyok.



2014. máj. 25. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen étrend, 3 fajta étrend van, vagy sorolható be :


1. Szálkásító

2. Szintentartó

3. Tömegnövelő


Tömegnöveléshez kalória plusz kell, szálkásításhoz kalória minusz. Szintentartásnál meg tartod a súlyod, ennyire egyszerű.

2014. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
homeosztázis
2014. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van. 3 vagy 5 nap 500-as kaloriaminusz majd 1 vagy 2 nap 1500-1300-as kaloriaplusz

A feherje legyen 2g/tskg es a magas kalorias napon zsirbevitel a nullàhoz kozelitsen. Tomerdek ch menjen.

2014. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. máj. 25. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan naturálban, ha csak nem vagy nagyon kövér kezdő, mert náluk az elején előfordul zsírleadás és izomnövelés egyszerre kis mértékben.
2014. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Antónia Macingova:Edd magad karcsúra konyvét ajánlom:) nekem bevált!:)
2014. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!