Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem nő a karom. Mit csináljak?

Nem nő a karom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

9 hónapja edzek, augusztusban leszek 18. 175 cm magas vagyok, 70 kiló.

Tricepsz az úgy ahogy fejlődik, de a bicepsz az nagyon le van maradva. Próbáltam bicepszre a sok gyakorlat, 5 széria, 8-16 ismétlés - nem volt jó. Most van 3 gyakorlat, 5 széria, 8-16 ismétlés - valamennyit súlyban haladtam, de mindig csak bedurran a karom.


Mit próbáljak ki?


Táplálkozást most ne nézzük, mert nem vagyok élsportoló. Erős hobbiként edzek, úgy, ahogy a teremben mindenki (falusi terem).



2017. júl. 24. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel elég fehérjét, nincs meg a megfelelő kalóriabevitel akkor nem fogsz izmosodni, ennyi.
2017. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
A kaján pedig sok múlik. Bicepszre pedig elég heti 8-9 sorozat, nem kell rá több.
2017. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ne csinálj 3gyakorlatot 2bőven elég lesz, és az ismétlészámon is csökkents legyen mondjuk egy 4-10es ismétlés ennek függvényében emelj a súlyon is, én eredményesebbnek tartom ezt az ismétlésszámot bicepszre, kaja az meg megint más 9hónapja edzel még viszonylag kezdő vagy nem kell precíz kaját tartanod de egy alap elvet jólenne követned sok hús, hal, tojás, esetleg túró mellé normálisabb szénhidrátok
2017. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!