Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés különböző fehérje...

Tömegnövelés különböző fehérje és tömegnövelő porok nélkül?

Figyelt kérdés

Ha kajákból is betudom vinni az elegendő tápanyagokat akkor el lehet kerülni a porok használatát? Nagyon sok kiegészítő kellene, ahogy néztem... Meg annyi van, h az ember azt se tudja, h mit mikor fogyasszon.(edzés előtti után, reggel este lefekvés előtt) Gyors felszívódású, lassú.

Az étvágyammal nincs gond, sokat eszek bár nem látszódik meg rajtam, ezért szeretnék edzeni, hátha így jönne fel pár kiló.

Reggel zabbal indítanák, este lassan felszívódású fehérjével zárnék mondjuk sovány túró, meg 2 kanál lenmagolaj. Délután meg a jó öreg csirke mell rizs kombót nyomatnám, mellé sok zöldséggel...


2017. júl. 25. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kellene sok kiegészítő. Vitamin, fehérje meg esetleg szénhidrát, idővel kreatin ha akarod. Ez nem sok. Vitamint meg alapból szedj.


Ha kajából meg tudod oldani a makrókat nem kell kieg.

2017. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem kell tapkieg (kivéve vitamin) ha megvan szilárd kajából is a napi bevitel.
2017. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

persze hogy el lehet, a kaja a lényeg, aki komolyan veszi az mindenképpen a kajára helyezi a hangsúlyt. Rendes ételből mindig magasabb minőségű tápanyagot tudsz bejuttatni mint az aszpartámos cukros porokból.


A porok csak azért vannak hogy a koxos profik tudjanak valamit poromózni az illegális drogok helyett amiket ténylegesen használnak.

2017. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Cortez, vitamin sem kell, az is marketing.

Nem tud mit kezdeni a szervezett 10000 mg c vitaminnal, egyedül a D vitamin amit ne mlehet rendes ételből bejuttatni, de aki eleget van most napon annak az is felesleges.

2017. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cortez70 ***** válasza:
69%
Nem írtam 10g c vitamint. De egy sportolónak több kell mint egy átlagembernek, nem tudsz eleget bevinni kajából. De nem kell egyetérteni, én így gondolom és ennyi.
2017. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tökéletes, kösz mindenkinek...

Vitaminokat szoktam szedni alapból. Edzés előtt 1 órával ehetek nem, mert ha nem eszek üres gyomorral nem jó edzeni, tudom magamról mert fociztam sokat klub szinten és mikor nem ettem előtte, akkor bedugult a fülem és szédültem is.. Edzés után meg rögtön ennék megint.

Hat részre szétbontva az étkezést elég, vagy sűrűbben kellene étkeznem?

2017. júl. 25. 18:42
 7/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Napi 3 kajalas is elég ha azzal is megvan a napi össz bevitel
2017. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Rendben.


De elég sok tanulmány van erről hogy simán megoldhatja egy sportoló is a vitaminszükségletet zöldésgekből és gyümölcsökből, és a szilárd ételből bevitt vitaminok/ásványianyagok minősége sokkkal magasabb.

Az orvos ismerőseim is ezt mondják.


Nem véletlenül írják rá a vitaminos dobozokra hogy nem helyettesíti a megfelelő étkezést.


Egyébként természetesen arról is vanna ktanulmányok hogy nem lehet elegendő vitamint bevinni szilárd ételből, ezeket főleg a vitamingyártó cége kadják ki.

2017. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cortez70 ***** válasza:
69%
Én elelmiszermernok vagyok, szóval én is értek ehhez valamennyire. Meg a tapasztalatom is az (32 éve edzem), hogy jobban regeneralodok ha megy pluszban vitamin. De vitazhatsz velem oldalakon keresztül nem fogsz engem meggyőzni hidd el.
2017. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, lenne még pár kérdésem de nem offolom szét magam. :) Majd felteszem máskor...
2017. júl. 25. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!