Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés különböző fehérje...

Tömegnövelés különböző fehérje és tömegnövelő porok nélkül?

Figyelt kérdés

Ha kajákból is betudom vinni az elegendő tápanyagokat akkor el lehet kerülni a porok használatát? Nagyon sok kiegészítő kellene, ahogy néztem... Meg annyi van, h az ember azt se tudja, h mit mikor fogyasszon.(edzés előtti után, reggel este lefekvés előtt) Gyors felszívódású, lassú.

Az étvágyammal nincs gond, sokat eszek bár nem látszódik meg rajtam, ezért szeretnék edzeni, hátha így jönne fel pár kiló.

Reggel zabbal indítanák, este lassan felszívódású fehérjével zárnék mondjuk sovány túró, meg 2 kanál lenmagolaj. Délután meg a jó öreg csirke mell rizs kombót nyomatnám, mellé sok zöldséggel...


2017. júl. 25. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyél zöldséget is meg vitamint is, az a tuti

Nem is értem, egyszerre miért ne lehetne a 2-t?

2017. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy Cortez nagy ívben kerülné a zöldségeket, a kérdező pedig írta a sok zöldséget.

De bizonyos esetekben nulla még az esélye is, hogy az ember megfelelő vitamin- s ásványi anyag bevitelt (bocs, egybeírással mindig gondom volt, a csuda tudja, ezt hogyan kell. tuti nem így) hozzon össze kiegészítő nélkül. Nekem pl. muszáj magnéziumot szednem minimum néha, pont. Tudom, hogy egyes ételekben sok van, de nem tudom beiktatni kellő mennyiségben az étkezésembe, pláne szálkásításkor. S nekem kevesebb vitamin kell, mint egy aktívabb embernek. C-vitaminból sem állok valami jól alapból (OK, skorbutom nem lenne), de annyira olcsó és egyszerű enni egy kis aszkorbinsavat... Igyekszem ételből bevinni mindent, fanatikusan, de néha jól jön egy kis segítség, ártani pedig nem árt. Nem arról van szó, hogy jaj lusták vagyunk enni, inkább tablettázzunk. Hanem hogy egyszerűen csak így megy, inkább a tabletta, mint a hiány.


Fehérjepor és tömegnövelő nem kell, mégis miért kellene, ha jó az étrend? Sajna úgy állítjákbe őket néha, mint csodaszereket, megkavarva a nem elég hozzáértő embereket... Pedig a rendes étel még jobb is.

2017. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

# 12 Olyan nem volt nálam, h nem szedtem volna vitamint... Mindenki szedi nálunk, így én se maradhatnék ki belőle. :) Pár hónapja mindennap tolok be egy adag aszkorbinsavat, étrendtől függően. Árthatni nem árt szerintem.

írtam is, h fehérjepor és tömegnövelő nélkül szeretnék edzeni, nagyon sok fajtája van és az se mindegy, h mikor használja az ember.

Kaját meg megcsinálom, elosztom pár adagra és megeszem szép lassan a nap folyamán...

2017. júl. 26. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!