Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súllyal guggoltam, és szerinte...

Súllyal guggoltam, és szerintem a nyakam/hátam rossz részére raktam a súlyt (túl magasra), és megfájdult a nyakamtól a fejem egy hátsó pontjáig. Azóta ha megerőltetem magam akkor fáj, de csak a fejem hátsó pontja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez kb. 5 napja volt, 40kgval guggoltam, és 2 hónapja járok kb. edzeni. Szerintem attól fájdult meg, hogy rossz helyre tettem a súlyt, mivel mást nem nagyon tudok elképzelni. Azóta ha megerőltetem magam, akkor ahol guggoláskor is fájt, ott fáj a fejem, egy bal hátsó pontban kb. 3/4 tenyérnyi területen. Alapjáraton nem érzek semmit. Mit csináljak? Pihenjek és elmúlik? Ne izgulj, vagy lehet valami komolyabb dolog is? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kértél segítséget lent a terembe ?
2017. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most nem tudom hogy magának a súlynak a megemelésére érted-e, vagy a fájdalomra, de nem a súly nagysága okozta a gondot. Azért nem kérdeztem meg, hogy miért fájhat, mert alapvetően nem vagyok valamk nyitott ember, meg ha annyira fájna akkor megkérdeztem volna, de úgy gondolom hogy majd az ,,internet embere" segít.
2017. júl. 26. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gyakorlatot nem jól csináltad nyugodtan kérj segítséget ha nem segítenek akkor menj el másik terembe és ha fáj akkor kisebb súlyaj gugolj nyakadhoz tettél szivacsot ?
2017. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!