Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a hatásosabb? Ha egy héten...

Mi a hatásosabb? Ha egy héten csak egyszer edzek le egy izomzatot, de akkor pl mellre 14 sorozatot csinálok, vagy ha kétszer edzem le, de akkor 6-7 sorozatot csinálok egy nap? Vagy ezt akár érdemes lehetne váltogatni 2-3 havonta?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Naturalban Elvileg jobban működik a heti 2 edzés /izom, de működhet a teljes osztott is,tapasztald ki neked melyik a legjobb. Valtogathatod is 3 Havonta, legalább össze tudod hasonlítani a módszereket.
2017. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Periodizáció,lineáris progresszió
2017. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg osztottan edzem.

Hétfő: Mell-elülső,oldalsó váll

Kedd: hát, hátsóváll, csuklya

Szerda : láb

Péntek : Kar

minden edzésen próbálok emelni a súlyon , sajnos az utóbbi időben kihagytam fél évet, most kezdtem újra 1 hónapja az edzést:)

2017. júl. 25. 22:42
 4/5 clint ***** válasza:

Kisérletezz.

Nem mindig az a jó neked ami násnak is.

2017. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Én valtogattam, de naturalban általában (mondom általában) jobb a heti többszöri terheles.
2017. júl. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!