Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14eves fiu vagyok 69kg 175-8cm...

14eves fiu vagyok 69kg 175-8cm (1eve es 1honapja edzem) mennyi ido alatt latszik meg a hasamon a felules?

Figyelt kérdés

Na szoval ha naponta megcsinalok 200-300-400

Hasprest es 50-100 fekvotamaszt az mennyi ido alatt latszodhat meg az eredmenye?

Persze jarok heti 2-3mat kondiba es heti 3foci edzesem van.

Jelenleg 36os karom van es 4kockam, egy kis zsir van az also kockareszeimen, mit ajanlotok hogy az gyorsan lemennyen?

(Kb 3het alatt)

Milyen gyakorlatokat vegezzek?

Ja es mellre is milyeneket?

Amugy szedek feherjet es kreatint.

Bcaa vagy az aminosav segitene a fejlodesben?

Ja es tudom hogy nincs helyi zsiregetes.

Etrendet tudtok nekem irni?

Eleg napi 2kaja.

Koszonom elore is a valaszokat:)



2017. júl. 26. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese.
2017. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Legelőször is, ha minimális súlyfelesleggel rendelkezel, azt kis étrendváltoztatással, diétával le lehet faragni. Étrendkérdésben ez az oldal tud segíteni: [link] Másodszor pedig, ha heti 3szor jársz konditerembe, akkor felesleges onnantól az otthoni edzés. Ha még nem is jársz terembe, akkor is felesleges egy nap 400 hasprés... Főleg minden nap. Mivel nincs elég idő a testednek regenerálódni. Így ez izomveszteséggel járhat. Napi két étkezés az nem megfelelő egy diétánál sem. A legideálisabb az 5 étkezés kis szénhidrát és magas fehérje bevitellel. De mivel még 14 éves vagy, így a szervezeted még növésben van, vagy kis súlyokkal való konditermes edzést, vagy még inkább saját testsúlyos otthoni edzést ajánlanék. Ilyen gyakorlatokat találsz a neten dögivel. Remélem tudtam segíteni :)
2017. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amíg nincs meg a rendes kaja, felesleges a táplálékkiegészítő (pl. Creatin) 14 évesen tényleg az egészséges táplálkozás és a sajáttestsúlyos vagy kis súlyos edzés tud segíteni.
2017. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!