Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítettek összeállítani egy...

Segítettek összeállítani egy tömegnövelő étrendet?

Figyelt kérdés

16 éves, 57 kg és 176 cm vagyok. Napi szinten mennyi fehérjére és szénhidrátra lenne szükségem? És ezeket milyen ételekből vigyem be?


A táplálékkiegészítőket meg a fehérje port légyszi hagyjátok. Tudom, hogy ezek is jók valamennyire, de én nem testépítő izmokra vágyom, csak kicsit izmosabb, sportosabb szeretnék lenni.



2017. júl. 27. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Fehérje 100gramm

Zsír 50gramm

Ch kb 200gramm de ezt tapasztald ki.


A testépítő izmos mondatodra inkább nem írok semmit...

2017. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:

A tapkiegekről nem lesz testepito formad, azok sima tápanyagok, nem koxok. De a vitaminon kívül nem kell más, ha be tudod vinni szilárd kajából is a napi mennyiséget.

Neked kb 100-120 g fehérje naponta, 60g zsír és a ch-t meg ki kell tapasztalni. Van akinek elég 4g x ttkg és van akinek kell napi 6-7g x ttkg ch. Kezdj kb 250g ch-val és ha nem jön a tömeg akkor noveled.

Fehérje források/ húsok, tojás, turo, de szamolhatod a növényi fehérjéket is.

Ch: zab, tk kenyér rizs, krumpli, bulgur, teszta, gyümölcsök, sok zöldség, stb.

Zsírok: magvak, lenmag olaj, oliva, kokuszzsir, stb.

Olvasd el az alapismereteket. Google: alapismeretek. Első találat.

2017. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók jól leírták...

Én szerencsétlenségemre belekortyoltam egy fehérjeturmixba, és az addigi szálkás, sportos, funkcionális izomzatom másnap reggelre testépítő izmokká változott. :'( Te ne tedd!

2017. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"de én nem testépítő izmokra vágyom" Vagyis nem akarsz olyan izmot amivel felhúzol 220kg-ot de nem bírsz talicskázni 10 órán át az építkezésen...?
2017. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam :( Azelőtt boldogan talicskáztam tíz órát egy építkezésen, most meg csak 200 kiló felhúzás megy :( Mert a kettő teljesen kizárja egymást sajnos.
2017. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy 200kg-os felhúzás, de 1 hónapja 10 órát lapátoltam és talicskáztam építészeten, erről beszélhetett a kérdező
2017. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#IRÓNIA
2017. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat srácok a talicskásat is! :DD


#2 Kb mennyiből jönne ez ki egy hónapban?

2017. júl. 27. 12:33
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Havi 30-40 között a kaja, attól függ hol és mit veszel. Mert pl én eszel néha lazacot vagy marhahúst is amivel nyilván drágábban jövök ki.
2017. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!