Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó az étrendem?

Jó az étrendem?

Figyelt kérdés

65kg 16 éves fiú vagyok,fél éve edzek saját testsúllyal, heti 6x, és látszik is, de az étrendemet sose érzem úgy, hogy szintben lenne.

Reggel olyan 120g zabpelyhet eszem 1 adag fehérjével, 1 banán, 1 multivitamin for men (biotech usa) kapszula, 1 omega 3 kapszula, meloba elviszek 150g rizst (szárazon mérve) + 8 M tojást, vagy csirkemellet, napközben 2 részben elfogyasztom, edzés után zabpelyhes fehérje turmix kreatinnal (50-60g zab, 1 adag fehérje + 5-6g kreatin) + 1 omega 3 kapszula, lefekvés elött 1 adag myprotein bedtime extreme + 1 multivitamin for men kapszula.

Na ez így milyen?

Tudom, hogy nem tömegnövelö étrend, de annyi mennyiségű rizst nem is akarok, nem is tudok megenni egy nap, meg igazábol nem akarok nagy állat lenni, csak izmos, nyilván a nagy kar, széles hát fontos, de ugyanakkor a feszes kocka has is, ami nincs meg és itt van a problémám, emiatt nem érzem magam szintben... és tudom, hogy 70% konyha 30% edzés a feszes kocka has, na és kiváncsi lennék a véleményetekre, tanácsaitokra.. köszönöm!



2017. júl. 29. 09:59
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
90%
Jók az alapanyagok, a mennyiseg pedig mindenkinél más lehet. Ha te ennyitől izmosodsz, jön a tömeg akkor okes. Nagy állat sosem lennel naturalban, pláne nem saját testsúlyos edzessel, szóval ettől ne félj. :)
2017. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszod:)

Azt kifelejtettem hogy edzések elött 1 teáskanálnyi 25-30g lehet sztem, scitec nutrition 100% mogyorovajat eszem.

Esetleg lenne még valami tápkieg ami hasznos is lenne? Vagy valami amin változtathatnék?

2017. júl. 29. 10:09
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell más és több tapkieg, amiket használsz az elegendő.
2017. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oksa, köszönöm szépen!:)
2017. júl. 29. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul álsz hozzá a dolgokhoz, így nem fogsz jól kinézni. Ha már ilyen viszonylag komolyan próbálod venni a kaját, számold, és tömegelj normálisan, majd szálkásíts.
2017. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!