Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok ha valaki átlag...

Mit gondoltok ha valaki átlag alatti szintről kezdi, benne is lehet akkora potenciál?

Figyelt kérdés

Nagyon átlag alatti szintről kezdtem az edzést, 8kg egykezes fekvenyomás,rudas 20, guggolás 30 kg szabálytalanul, húzodzkodni toloczkodni nem tudtam egyet se. Mit gondoltok van bennem is akkora növekedési potenciál mint egy jobb erőszintről indulóban?Naturál lehetőségeket tekintve.

17/f



2017. júl. 31. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nyilván méret sem volt ehhez az erőszinthez, 28 kar,188cm64kg
2017. júl. 31. 13:59
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
37%
Van benned is potential, de lehet kevesebbet érsz el max erőben és formában, mint aki genetikailag szerencsés.
2017. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, sokan kezdik nagyon gyengén. Egy-két év alatt erősebb leszel mint az emberek 99%-a ha jól csinálod, és ez most nem túlzás - gyúrósok közt is sokan megragadnak egy nem túl magas szintnél mert elf.aszkodják.
2017. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kaja rendben van, d az edzéssel még mindig kisérletezgetek.elmúlt fél-egy évben minden izmot külön eddzettem sok gyakorlattalde megrekedtem benne.Milyen edzést ajánlotok hogy folyamatosan fenntartható legyen a progresszió?
2017. júl. 31. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Icf5x5
2017. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben egyaltalan nem sportoltam, gyenge voltam, tesiből sem voltam valami jo. Most mar ez nem nagyon mondhato el rólam. :D Mindenkiben van potencial. Lehet nem fogsz elérni nagy eredményeket, de akkor is van értelme fejleszteni magad. Ami meg az edzest illeti neked meg jobb lenne egész testes edzés alapgyakorlatokkal.
2017. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ilyesmit csinálok most 3 hete, de nem pont ezt.sokkal jobban lehet erősödni mint a klasszikus szétbontott testépítő edzésekkel.az a gyanúm hogy bizonyos szint felett a szétbontott edzéstervek csak nem naturáloknál működnek.
2017. júl. 31. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!