Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minek kondizni ha fegyencedzés...

Minek kondizni ha fegyencedzéstől is hasonló erőszintet lehet elérni?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban kíméli az izületeket és nem csak látványizmokat ad hanem funkcionálisat is. A könyvben írta, hogy egy erőemelő versenyen is második lett, pedig csak saját súllyal edzett és akkor csinálta először a gyakorlatot még is erős volt. Akkor meg minek kondiba járni, ha otthon ugyanazt el lehet érni?

2017. júl. 31. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a géppel végzett edzést könnyebb helyesen csinálni. A fegyencedzeshez nagy akarat, kitartás es koncentráció kell, hogy tényleg hatásos legyen.
2017. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg annyit tennék hozza, hogy folyamatosan növekvő terhelés kell az izomnak, hogy fejlődjön, ezt a sulyokkal könnyebb biztositani.
2017. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megy egyszerűbb meló után bemenni konditerembe ahol megvan minden.
2017. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

"A könyvben írta, hogy egy erőemelő versenyen is második lett, pedig csak saját súllyal edzett és akkor csinálta először a gyakorlatot még is erős volt"


Ezt én is leirhatom, azt a részét még alá is lehet támasztani hogy második lett, de biztos nem akkor csinálta először, mert eleve nem tudná senki úgy csinálni, hogy ne zárják ki azonnal.

Nagy kamu amit itt mondasz, a fegyencesek nem tudnak olyan erőszintet elérni mint az erőemelők, nem fogsz felhúzni,guggolni és kinyomni annyit mint egy súlyzós edzést végző ember, de csináljad évekig és megpróbálhatod, úgy sem fog menni.

Látványizom meg funkcionális? A jó édes mi a rákot beszélsz? Emberek vagyunk nem tányérok, nincsenek rajtunk diszek, minden izmot használunk, amire te gondolsz az az izolálgatás amit a telekoxolt testépitők csinálnak, naturál testépitésben semmit nem ér, erőemelők meg végképp nem szärakodnak olyasmivel. Benyálaztad a könyvet aztán itt csapongsz úgy hogy lófütty tapasztalatod van, és semmit nem tudsz se a fegyencezésről se a súlyos edzésről.

Csináld mindkettőt 2-2 évig és meglátod...

2017. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak sima trollkérdés
2017. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Én meg Jézus vagyok
2017. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!