Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálok rosszul?

Tibi930918 kérdése:

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy gondoltam hogy el szeretnék kezdeni edzeni és el is kezdtem hogy 23 éves létemre elérjem azt hogy mondjuk a fekvenyomó padon a saját testsúlyom kinyomjam meg húzodzkodni is tudjak mert tetszik a street workout de előtte konditerembe mentem és 5 hónapig edzettem igaz a kajára nem igazán figyeltem meg napi 3 szor tudok csak enni mert dolgozom de sokszor ettem csirkemellet meg vettem fehérjét is meg vitamint kerültem a csokit meg ehhez hasonló dolgokat de nem sikerült 5 hónap után sem érzem magam se erősebbnek meg jobban se nézek ki sőt még híztam is....most ott vagyok hogy a lelkesedésem oda meg a motivációm.Én 174 cm magas 78 kiló vagyok minimum 10 kiló felesleggel vagy több.....ja a csirkemellet vagy 2 hónapig ettem mert utána már még gondolni se tudtam rá......a súlyok is egy darabig mentek felfele utána meg megakadtam.

2017. júl. 31. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

rossz edzésterv

makro arányok

rossz technika

nincs pihenés

és még számos gond lehet

amit én ajánlanék hogy kezdj tiszta lappal és felejtsd el ami eddig volt, csinálj ICF5x5-öt vagy starting strength-et és mellé a makrotápanyagokra figyelj, ugyanis ehetsz te tökéletes minőséget ha a mennyiség nem jó, fehérje 2g szénhidrát mindenkinél más, zsir szálkásitásnál 0.5-1g tömegelésnél 1g minimum, a szénhidrátot és a zsirt lehet "cserélni" tehát ehetsz több zsirt ha gondolod

a kalóriaigényedet ki kell tapasztalnod

minőség fontos de nem kell mindig csirkemell, a vegánok is ugyanúgy beviszik a kellő tápanyagot, nem muszáj a hús(csak az finom:) ) lehet enni marhapörköltet és hambit is, szóval ne kösd le magad mert azzal csak besokallsz

szóval lényeg hogy menjen a terv(kigooglezod) és jók legyen a a makroarányok

2017. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lepontozás megy, de egy darab választ nem látok az enyémen kivűl, vicc...
2017. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hello bocsi csak ma tudtam megnézni majd megprobalom teljesem átalakitani az edzésem köszi hogy válaszoltál lepontozni meg nem tudom ki volt de tölem kapsz egy zöld pacsit
2017. aug. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!