Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavó fehérje, koncentrátum,...

Tejsavó fehérje, koncentrátum, izolátum, hidrolizátum?

Figyelt kérdés

Kérlek mondjátok el a külömbségeket. Felszívodás ?

Ár?

Márkák?



#Gym;protein;fehérje;whey;
2017. aug. 6. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy érzékeny a tejtermékekre akkor teljesen mindegy. Azt viszont tudni kell a legtöbb gyártó, főleg nagy külföldiek amiket itt lehet kapni, tele rakják állomány javítóval, hogy jobban oldódjón és dugig haszontalan, egészségtelen édesítőszerekkel.
2017. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) értem. Akkor csak a felszívodásban van külömbség? Tudnál ajánlani jó terméket?
2017. aug. 6. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A koncentrátumban a legtöbb a laktóz és a zsír, a hidrolizátum pedig már elő van emésztve egy kicsit. A gyakorlatban semmilyen különbséget nem fogsz tapasztalni köztük. Megfelelő étrend esetén egyik fehérjepor sem ad pluszt az eredményhez. Egy hobbi testépítőnek egy koncentrátum is tökéletesen elegendő, ha ki kell egészíteni a kaját.
2017. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én amúgy a Myproteint ajánlom ár/érték arányban. Elég felkapott is lett mostanában itthon is. Ezekkel az újabb, Gymbeam és hasonló márkákkal nincs tapasztalatom.

MHN-t isszák sokan, de engem fingat, ami azt sejteti, hogy valami azért nem teljesen kerek ott.

Egyébként a kedvelt Biotech/Scitec duó is jó minőségű termékeket csinál, és hazai cucc, de kicsit túlárazottak. Esetleg akcióban ki lehet fogni jó áron.

2017. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szerencsés lehetek?! Egy fehérjétől sem volt bajom.

MHN wp, Scitech wpp, biotech isowehy, protein power, Whey force. Mindegyikkel meg voltam elégedve, ízre oldódósara mindenre.

Akinek valami mellék hatása van valamitől, az allergia lehet.

2017. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon régen vettem én is natúr myprotein fehérjét 5kg-osat, nem is tudom mennyiért már, de ez és az MHN Whey Pro az amiben nincs semmi hülyeség, bár utóbbiban van egy kis emésztő enzim ami mindenképpen előny!

Bármelyiket választod is, jó árban vannak.

2017. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!