Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan 1 honapja járok kondite...

Lassan 1 honapja járok konditerembe edzem is rendesen othol is futás, fekvő, felülés, stb. de nem nagyon van valtozás?

Figyelt kérdés

szoval 83kg vagyok odafigyelek az étkezésre csakis fehérjedús ételeket eszem egy nap 3szor.) napról napra járok konditerembe már lassan 1 hónapja.

látszik változás de nem annyi amennyire en számítottam szóval egyek nyugodtan szénhidrátos kajákat?? vagy maradjak alma kört stb..vega kajáknál azt is javasolták már hogy 10kg os 1karos sulyzók helyett inkább fekvenyomást kell végeznem kb 80kg os intenzítással és arra is kivancsi lennek hogy hány kalori kell egy nap?????


2017. aug. 9. 02:02
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a nagyon könnyen zsírosodó tipus vagyok
2017. aug. 9. 03:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Mérd magad a centivel, lehet fejlődtél, csak nem látod.

Aki komolyan gondolja, az hetente pl vasárnap körbe méri a testét,máshogy a motiváció el fog hagyni. Fogadd meg.

2017. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz csak idő kell!!!
2017. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!