Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Nektek is nehezete...

Testépítők! Nektek is nehezetekre esik tartani az étrendet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most kezdtem el teljesen kezdőként tömegelni, egyelőre átmozgató edzéstervvel. Az edzések rendben is vannak, de az étrend betartása nagyon nehezemre esik:


Alapvetően mindig is nagyon szűk gyomrom volt és nem tudtam sokat enni, ezért mindig is nagyon vékony voltam. Ehhez még hozzájön hogy egészen 2 héttel ezelőttig teljesen random rendszertelenül ettem össze vissza mindent. Most két hete tartom az étrendet, de az 5g szénhidrát/testsúlykilogramm bevitele naponta nekem valami lehetetlen kihívásnak tűnik (65 kiló vagyok, tehát napi 325g szénhidrátról van szó). Főként zabból, rizsből és teljes kiőrlésű kenyérből fedezem, de van hogy már vissza tudnám öklendezni a rizst. Pedig magukat az ételeket amennyire csak lehet változatosan próbálom csinálni, de így is nehéz ekkora mennyiséget bevinni.


Lehet, hogy még csak idő kell a szervezetemnek hogy átálljon a korábbi össze vissza zabálásból a rendszerszerű étrendre, de egyelőre nagyon szenvedős az egész. Ti hogy vagytok/voltatok ezzel? Esetleg tippek?



Köszönöm előre!


21F 171cm/65kg


2017. aug. 9. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, néha túl is zabalom. 90kg/184cm
2017. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Picit emelej a zsíron és így picit lejebb mehet a ch. Ehetsz a rizs mellet tk, durum tísztát is, burgonyát stb. A makrók stimmeljenek az a lényeg.
2017. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Egy tmömegnövelő segítget, mert könnyebb "meginni" a kalóriákat, javaslom gondolkozz el rajta :-)
2017. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem esik nehezemre.
2017. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Kvára rossz javaslat. Egyrészt elveszi az étvágyat, másrészt televan gyors ch-val finomított formában. Semmivel nem lesz vele előrébb. Akkor már értelmesebb ha turmix gépbe rak proteint, zabot, mogyoróvajat, némi gyümölcsöt. Kalóiában is több lesz, meg tápanyag szempontjából is. Ne költs ilyen szarokra mint tömegnövelő.
2017. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Pont ilyen embereknek kell a tömegnövelő, akiknek nehezükre esik megenni, javaslom olvasgass pl Shop Builderen :)
2017. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lazy Lover ***** válasza:
eleinte igen de most már nem
2017. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Próbáld ki, hogy a rizst felöntöd szósszal. Pl walden farms szószok elég jók fitt marketben lehet kapni.

Vagy csökkentsd a szénhidrátot és jófajta zsírokkal pótold.

Pl:lenmagolaj,mogyoróvaj.

Csak arra figyelj, hogy 1g ch 4kcal, viszont 1g zsír 9kcal, szóval abból fele annyi elég.

2017. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
#6-os te egy agymosott idióta vagy, olvasdgasd csak azt a fos oldalt meg vegyél meg minden szutykot amit rádtukmálnak. Kérdező te legyél okosabb halgass a tapasztaltabbakra, ne az ilyen hilágtalankra mint a hatos.
2017. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Tomegnovelo? Jezus..😂😂😂

Akkor mar inkabb 5kg feherje meg 5kg malto vagy valamilyen ch, es kb fele arbol kijon mint azok a szarok.


Kerdezo, majd hozzaszoksz. Ne egybol akarj megenni annyit, fokozatosan noveld. Az elejen en is beleestem a hibaba, hogy egyik naprol a masikra 100-rol 150-re emeltem a reggeli zabot.. Elso nap az utolso par kanal elott visszahanytam a talba. Utana hetente noveltem 10-esevel, es sokkal konnyebb volt. Esetleg ha nagyon nem tudsz enni, 20-30 perc gyenge kardio es menni fog.

2017. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!