Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Nektek is nehezete...

Testépítők! Nektek is nehezetekre esik tartani az étrendet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most kezdtem el teljesen kezdőként tömegelni, egyelőre átmozgató edzéstervvel. Az edzések rendben is vannak, de az étrend betartása nagyon nehezemre esik:


Alapvetően mindig is nagyon szűk gyomrom volt és nem tudtam sokat enni, ezért mindig is nagyon vékony voltam. Ehhez még hozzájön hogy egészen 2 héttel ezelőttig teljesen random rendszertelenül ettem össze vissza mindent. Most két hete tartom az étrendet, de az 5g szénhidrát/testsúlykilogramm bevitele naponta nekem valami lehetetlen kihívásnak tűnik (65 kiló vagyok, tehát napi 325g szénhidrátról van szó). Főként zabból, rizsből és teljes kiőrlésű kenyérből fedezem, de van hogy már vissza tudnám öklendezni a rizst. Pedig magukat az ételeket amennyire csak lehet változatosan próbálom csinálni, de így is nehéz ekkora mennyiséget bevinni.


Lehet, hogy még csak idő kell a szervezetemnek hogy átálljon a korábbi össze vissza zabálásból a rendszerszerű étrendre, de egyelőre nagyon szenvedős az egész. Ti hogy vagytok/voltatok ezzel? Esetleg tippek?



Köszönöm előre!


21F 171cm/65kg


2017. aug. 9. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyèl banánt
2017. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mogyoróvajt ajánlom, meg csinálj magadnak turmixot - fehérje, gyümölcs, tej stb ami ízlik. Sokkal olcsóbb és egészségesebb megoldás mint a tömegnövelő, ha már ilyen problémáid vannak.
2017. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Tömegnövelőt javaslok.
2017. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
7%
Én meg azt, hogy ne hallgass a #13-ra.
2017. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Új vagyok a fórumon, csatlakozóm a 13-ashoz, tömegnövelőt javaslok!
2017. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%

Vicces vagy. A saját válaszod akarod megigazolni?

Legalább másikkal írtad volna, mert így nagyon gáz, hogy a százalékod ugyanannyi.

2017. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg azt sem értem, hogy minek javasolgatsz több kommenten át valakinek tömegnövelőt, mikor te is kezdő vagy.
2017. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!