Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak engem kritizálnak a...

Csak engem kritizálnak a testem miatt? (kondi)

Figyelt kérdés

2 éve edzek. Nem azt mondom h kivagyok gyúrva, nem vagyok 150kilo izom de a legtöbb fiuhoz képest izmos vagyok, sokkal jobb fizikummal rendelkezek. Latszik az izom rendesen azert. De amint előkerül a kondi tema, pl eloveszem a csirke rizst stb, egyből jönnek a commentek h "kondiizol? Nem latszik.." meg hasonlók. Es szinte csak lanyok oltogatnak. 10bol 8 fiu megjegyzi h izmos vavyok meg h latszik h gyurok. De olyan saját magukat elhanyagoló lanyo szólnak be h az valami hihetetlen. Fele el is van hizva, a tobbi meg Tömi magába a mekit meg a cukrot de semmi nem latszik rajtuk. Bár ez offfopic. Na lényeg a lényeg h ezek a lanyok szologatnak le, miközben nemtudom h ők mit várnak el egy fiutol h hogyan nézzen ki. Az összes ilyen lanynak a fiuja vagy 30 kilo ruhástul vagy 160kg.. de én 2 év kondival szarul nézek ki nekik.

Nektek volt mar ilyen?



2017. aug. 10. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt, a lányok jegyezték meg hogy látszik a kondizás, a fiúk nem.
2017. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Nálam ez nem jellemző, csak pozitív visszajelzéseket kapok. Igyekezz jó társaságban tartózkodni, ha csak tudsz. Nem kell olcsó ribikkel a kapcsolat legprimitívebb formáját sem ápolni. Kerülni kell őket. És persze ha te látod magadon, és még a haverok is észreveszik, hogy fejlődsz, akkor miért foglalkozol velük?

Egyébként is magadért csinálod az egészet, nem a ribizlik dicsérő szavaiért.

2017. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy izmos vagy de emellett kicsit kövér is? Mert így simán el tudom képzelni hogy a lányok nem nagyon értékelik az izmod ha zsír is van bőven..
2017. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez nem kritika, hanem csak az elismerés hiánya. De most magadért csinálod vagy másokért, akiket ráadásul utálsz is?
2017. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Nőknél alap, hogy idegesítenek mert tudják, hogy akkor keményebben kúrod őket.
2017. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

A nők nem azért "idegesítenek", hogy keményebben qrd őket, hanem azért, mert tesztelnek, még, ha nem is tudatosan, de mindig ezt teszik. Ha te megadod magad és felkapod a vizet, nem pedig vissza szólsz valami frappánsat, akkor nem mész át a teszten és kihúzod magad náluk. Így tesztelik tudatalatt, hogy mennyire tudsz jól és gyorsan reagálni a hirtelen helyzetekben. Mennyire vagy alfa, aki nem futamodik meg. Gyakorolj és jó lesz.

Amúgy, amióta izmos vagyok, azóta nem pofáznak, míg nem voltam az, addig dumáltak csak.

2017. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Majd ha 18 éves leszel, ezek az apróságok nem fognak foglalkoztatni.
2017. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Lazy Lover ***** válasza:
Dettó de szetintem nem értenek hozzá azt hiszik hogy azt jelenti a ki gyurás amit a címlapokon lát
2017. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ez az ő véleményük , te ne foglalkozz ezekkel , csak nézz előre , kövesd csak a célod . Majd meglássuk ki nevet a végén . Az eredményhez idő kell , de megéri . Ne jó akarj lenni , hanem a legjobb .( Sok sikert a továbbiakban )
2017. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Amúgy 19 éves vagyok és 14 százalék a testzsírom, ami tömegnövelésnél sztem még elfogadható is :D

2017. aug. 10. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!