Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy nehezítsem a felhúzást?

Hogy nehezítsem a felhúzást?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és 130kg-ba tudok 5 ismétlést belehúzni. Otthon edzek, de nem sok súlyom van. 120 kg-ot tudok a rúdra pakolni, a rúddal együtt így 130kg lesz.

Akkor tudnék nagyobb súllyal felhúzni, ha kapnék súlytárcsát, viszont a szüleim nem nagyon vesznek nekem.


Mit csináljak, hogy nehezítsem a felhúzást? Csináljak több ismétlést, több sorozatot, vagy húzzak szumóban?



2017. aug. 10. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon tudsz nehezíteni, ha csak ki nem próbálod féllábon.
2017. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megállítós felhúzás, széles fogásos felhúzás (snatch grip). Esetleg gumiszalaggal/lánccal.
2017. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél te magad súlytárcsát, most nyáron elmehettél volna dolgozni, mert nem nagyon tudod nehezíteni, 18 éves korodig 130-al akarsz felhúzni?
2017. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
monkey...
2017. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérjél nagyszüleidtől, vagy dolgozz... ,b-szod lenyirod vmi öregnek a füvet azt hozzádvágja az ötezrest:) én 6ezer forintért vettem két 10kg-s öntött vas tárcsát ami tényleg annyi, g.c.i olcsó ha jófogásról nézed
2017. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom pár előttem szólóhoz. Deficites felhúzás, megállítós, snatch grip, és ha még akarsz súlyt spórold össze. Használtan nem vészes kilós áron. De 15 évesen még úgyse kell neked 200 kilókat huzogatni.
2017. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából van pénzem, mert minden hónapban kapok egy kis zsebpénzt. De kisvárosban élek, így nem tudok boltban súlyt venni.

A szüleim meg nem engedik, hogy rendeljek, vagy elköltsem a pénzem.

A jófogáson találtam, tőlem 30km-re súlyokat, de hát oda el is kell vinnie valakinek, jogsim meg nincs, buszon meg nem fogok 2 20kg-os súllyal ácsorogni órákig..


Megpróbálom nehezíteni, talán még az ismétlés számot is növelem, esetleg bővítem a sorozatok számát is.

2017. aug. 10. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Lassabban végezd a gyakorlatot
2017. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Egy táskába belerakod és kész, 130-al húzol fel, nehogy már ne bírja hazavinni 40kg-ot egy táskában.
2017. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi még egyszer a válaszokat.

Úgy látszik, nem kell nehezítenem. Sikerült velük beszélnek és elvileg 2 hét múlva kapok 40kg-ot.

2017. aug. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!