Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érjem el a kockás hast?

Hogyan érjem el a kockás hast?

Figyelt kérdés
Sziasztok 60-61kg vagyok,úgy kb 172cm magas,16 éves.Viszonylag izmos testalkatom van,és látszanak kicsit a kockáim.De egy kicsit nagy a hasam,és eltakarja.Nemtudom olyan 13% lehet a testzsírszázalékom.Mennyit edzek milyen gyakorlatokat,miket egyek.Rengeteg szabad időm van.Tényleg lehetőleg olyan segítsen aki ért hozzá.

2017. aug. 11. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok fehérje fogyasztása,edzőtermi látogatásokkal megspékelve.Azért remélem abba a "rengeteg szabadidőbe" belefér a többi izmod fejlesztése is.:)
2017. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Edzőterembe hétfőtől fogok járni.Egyébként diéta nélkül is elérhetem a kockahast szerintem,futással,edzéssel.Diétázni véleményem szerintem nállam több testzsírszázalékkal rendelkezőknek kell.
2017. aug. 11. 16:18
 3/6 Klanwarrior ***** válasza:

Diéta = étrend. Márpedig neked fehérjedús étrend kell, közepes CH-val.


Heti 3 teljes testes edzés ameddig jól esik, majd ICF 5X5. Minden izomra persze.

2017. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő fehérjebevitel nélkül nincs izomépítés.
2017. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Függ a zsíreloszlástól. Ha alacsony a testzsír százalékod, és egy kicsit ráedzel hasra, futsz, akkor lehet kocka hasad.

De fontos, hogy nem a has a legfontosabb izomcsoport. Ne csak arra edz.

Itt jön megint az aránytalanság, amitől valaki nem fog jól kinézni.


[link]


Ezeket otthon bírod csinálni.

2017. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor étgyomrom van reggel,látszódnak jobban,de lehet hogy még nem adtam okot hogy fejlődjenek jobban ki.És a fehérje miatt.Úgy tervezem holnap veszek fehérje port,étrend kiegészitőként,hogy a megszokottnál több fehérjét tudjak bevinni kicisvel.Most nagyon keveset viszek be ez tény és lehet ezért nem fejlődik a hasam se.
2017. aug. 12. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!