Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Június 19 óta járok le edzeni...

Június 19 óta járok le edzeni heti 3X Augusztus 14 van, fekvenyomásnál 10kg-t szoktam tenni a rud mindeggyik felére, és a mai napon sem megy még 15el szabájosan, de mért?

Figyelt kérdés
Szabájosan kb 4et bírok belenyomni,úgyérzem nem nagyon erösödöm elmegy a kedvem,mit csinálhatok rosszul? Pedig a kajálásra is oda figyelek de hogy nagyobb súlyokkal edzek nem bírok feljebb fejlődni :(
2017. aug. 14. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány sorozatit végzel? Hány ismétléssel? Megy más gyakorlat is mellre és tricepszre?
2017. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szar a kaja, szar az edzés. Írd le az étrended és az edzéstervedet.
2017. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Reggelire tojást szoktam enni kb 4 max ötöt

Tízórainal almát vagy barackot szoktam

Délbe csirkemellet rizzsel mexikói zöldség mixel vagy brokkolival

Utánna 3-4fele ha megéhezem túrót szoktam enni

Vacsorára meg vagy csirkenell virslit vagy sóslében áztatott tonhalat

Heti 3X járok le hétfőn szerdán és pénteken

4sorozatot szoktam ha esetleg az eggyiket nem éreztem jónak akkor max öt és 8-9ismétlés számokkal

Persze szoktam tricepszre is edzeni meg mellre a 3 fekve nyomó padon meg tárogatást

2017. aug. 14. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!