Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális e, ha a szűknyomásom...

Normális e, ha a szűknyomásom már nagyobb a fekvenyomásnál?

Figyelt kérdés

Mindenki kedvenc gyakorlata a fekvenyomás.A legtöbben ezt az evy alapgyakorlatot csinálják,mást nem is.

De nekem mindig is ez a gyakorlat volt a mumus.Sosem szerettem,gyenge voltam benne.Ma már a szűknyomásban is erősebb vagyok,mint a sima fekvenyomásban.Ugyan az a súly szűken könnyebben megy és 2-3 ismétléssel többet is tudok belenyomni.Pl.fekve 80-ba belenyomok 5-6-ot,szűken belemegy a 8 is.Még össehasonlítás képen evezésben bele tudok húzni 110-be 8-at.Pedig általában a fekvenyomás nagyobb az evezésnél.A karom egyébként brutál erős,nekem van a teremben a legerősebb karom,de a fekvenyomás egyenesen siralmas.



2017. máj. 26. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont azért megy szűken jobban mert erős a karod. Meg kéne tanulnod helyesen fekvenyomni,mert egészén biztos, hogy nem jó a kivitelezésed.


[link]


Így kell nyomni.

2017. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Normális ha erős a tricepszed.
2017. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele én saját testsúllyal edztem és súllyal nehezített húzódzkodás és tolódzkodásra is edztem és én mindkét gyakorlatot kar domináns stílusban csinaltam főleg tolodzkodast egyenes testel könyök test mellett.És mikor lementem a terembe fekvenyomás ment 80 al szűknyomás 90 vagy talán 95 is meg volt
2017. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De majdnem 3 év után nagyon kevés ez a fekvenyomás
2017. máj. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!