Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jobban hat, hogyha egyszerre...

Jobban hat, hogyha egyszerre csinalok meg mindent?

Figyelt kérdés
Eleinte azért azt elmondom hogy kezdő vagyok, kiskorú lány, nem járok edzőterembe, otthon edzek szinte edzközök nélkül. És én azt vettem észre hogyha pl hasprésből egyszerre megcsinálok pl 50-et, akkor az hatásosabb, mintha mondjuk 5x10-et. És mindenhol azt hallom meg látom hogy az utóbbi a jobb. Akkor most hogyan csináljam?

2017. aug. 16. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" DE AKKOR MIRE MONDJÁK HOGY VALAKINEK DINAMIKUS ÉS VALAKINEK MEG STATIKUS IZOMZATA VAN???!!! "

Amit keresel az a vösör és fehér HARÁNTCSÍKOLT izomrost.

Nézz itt körül:

[link]


Szerintem ilyen szintem, ezzel az edzésmódszerrel jobb, ha pl. egyszerre 50-et csinálsz, mint 5x10-et, de csak az állóképességed nő. Az izomtömeg nem

2017. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

És azt is hogy nem néztetek le.

Zöld kéz! :)

2017. aug. 17. 10:03
 13/13 anonim válasza:
Ha nincs súlyzód próbáld a hasprést hátizsákkal. Annyi súly legyen benne, hogy 10-15 ismétlés szám menjen sorozatonként. Ez az ideális ismétlésszám ha izmoz is akarsz növelni, nem csak állóképességet javítani.
2017. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!