Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Ha nem edzetek már,...

Fiúk! Ha nem edzetek már, akkor mennyi idő alatt tűnnek el az izmok?

Figyelt kérdés

Tehát, ha valaki két éve még ki volt gyúrva, akkor ha abbahagyta a gyúrást, nézhet ki már csontsoványnak, vagy azért megmarad belőle valami.

Vagy ez hogy működik?


2017. aug. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a dolog! Bocs ha a kérdésedre nem tudok értelmes választ adni..de szerintem attól is függ a leépülés gyorsasága, hogy mit eszik miután leállt az edzéssel, vagy milyen életet él..
2017. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha alig eszik akár csontsovány is lehet 2-3 hónap alatt.Ha cuccolt az lemegy kb 2-3hónap alatt az egész szintén.De ha normálisan eszel, persze nem annyit mint edzés alatt, nem mész össze a teljesen kezdő szintedre
2017. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két év alatt nem sok minden marad abból a formából. A tested megpróbál a lehető leghatékonyabb lenni, fölöslegesen nem fog energiát pazarolni izomzat fenntartására. Ez nem azt jelenti hogy nem edzel akkor egyből bontja, de le fogja bontani azt ami nem kell.
2017. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak érdekelt.
2017. aug. 18. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez miért releváns, mindkét nem tagjaira ugyanúgy vonatkozik ez a dolog.
2017. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 9 hónapot hagytam ki, csont sovány lettem, semmi nem marad rajtam. Mondjuk már a 6. hónap után szinte eltűnt minden. De még ha jól is kajálsz, akkor is eltűnik 6 hónap alatt a nagy része.

Viszont, ha újrakezded gyorsabban is építed vissza magad. Van izommemória.

2017. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!