Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatással van a maszturb...

Milyen hatással van a maszturbáció az edzésre?

Figyelt kérdés
Na ez tényleg egy olyan kérdés, amit máshol nem mernék feltenni.
2017. aug. 18. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem fekvenyomás közben nem kivitelezhető, de mondjuk ha egykezes súlyzóval bicepszezel, a másik kezed szabadon van, szóval szerintem úgy menne..
2017. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én kanosan jobban tudok edzeni ;) Szerintem az edzés végén jutalmazd meg magad és ne előtte :D
2017. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
El ne nevessem magam, első...
2017. aug. 18. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint előtte, utána, vagy csak úgy egyáltalán, 24 órán belül kérdezed?
2017. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet kiraknak a teremből,ha ott gyúrod le magad :D
2017. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem nyilvános helyen edzel, és megteheted, érdemes kipróbálni egyszer, milyen folyamatosan fenntartott merevedéssel végigcsinálni egy edzést. Érdekes tapasztalat. Még amit #1 írt, azt is ki lehet próbálni, viccen kívül. Én volt, hogy kipróbáltam. Érdekes élmény, mind fizikailag, mind pszichésen.


Csak nem érdemes végigcsinálni edzés előtt/közben, mert elviszi az energiát, és ellazít.

2017. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szemelyes tapasztalat es logika!Heti 1-2 kiveres segiti az edzesben a fejlodest VISZONT! Heti 4-5 vagy annal tobb nemjo,hatraltat lassabb lesz a fejlodes es picit ossze is esel. Tudni kell a herekben termelodik a tesztoszteron heti50-70mlg es ezek segitenek a feherjet beepiteni az izmokba is ha te kivered egy heten 6szor kevesebb lesz a tesztoszteron a testedben igy magadnak csinalsz rosszat!
2017. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a herékben termelődik, nem a spermában raktározódik el, hogy távozzon belőled, ha kivered a brét...ezzel a logikával fehérjeport nem vízbe kéne bekeverni hanem g*cibe, a jobb beépülés érdekében
2017. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De valamennyi tuti tavozik ...-.-
2017. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmi köze az adrenalinnak a spermához..az adrenalin meg a mellékvesében termelődik a vese meg vizeletet választja ki. akkor pisilés után kevesebb lesz benned az adrenalin?
2017. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!