Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérheto egy ilyen fizikum...

Elérheto egy ilyen fizikum otthoni edzéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a lérdésem,hogy otthoni saját sulyos edzéssel elerheto egy atlagos fizikum? Természetesen tervben, de pl fekvotamasz, huzodzkodas, kezallasban karhajlitas nyujtas, guggolás...Az ok az, hogy lassan suli, es gimi mellett nincs idom terembe menni, mert 30km-t kell utazmom , es ez még vissza.

Egy ilyenre gondoltam.


[link]



2017. aug. 19. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Csak ha Deres urának fatyja vagy! :D

amúgy simán elérheted ezt a formát..én is itthon edzek, de nekem komplett felszerelésem is van hozzá..ha vennél legalább 2db egykezes súlyzót, meg pár tárcsát hozzá, azzal sokat segítenél magadon..ha ilyen céljaid vannak ennyit érdemes áldozni rá..nem nagy összeg. lehet mellre is egykezessel edzeni.

Kajádat állítsd be valami normális szintre, de ne grammozzál nagyon.Főleg, hogy ez a forma nem is nevezhető szálkásnak..csak olyan esztétikusan "kisportolt"..egy ilyennel én is megelégednék

2017. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fattya* :DD bocsi
2017. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Elérhető. Amúgy nem fattya ő senkinek.
2017. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
15kg sulyom van, +1 rud, es egy egykezes rud. Miben segithet?
2017. aug. 19. 12:31
 5/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? szerintem ha sima egyenes kétkezes rudad van, annál jobb lenne, ha bicepszre 2 egykezessel dolgoznál, ha nem akarsz franciarudat venni külön..mert a kétkezes rúdnál megfájdulhat a csuklód..meg a 15kg+rúd még egy kezdőnek is szerintem elég kevés fekvenyomáshoz..ha izmot akarsz építeni, akkor az nem elég, ha egy közepesen nehéz súlyba belenyomsz 150et..olyan súlyt válassz, amit kb 8szor tudsz kinyomni és kis szünet után még egyszer stb...
2017. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Talán tricepszre meg bicepszre valamit, a többi izmodra ez kevés súly (mondjuk ezekre se sokáig jó). Ha nem akarsz befektetni több súlyba, akkor jobban jársz saját testsúlyos edzéssel, egy ilyen fizikumot tényleg nem nagy dolog elérni.
2017. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

60kg a max amit 8x tzdok kinyomni, es csak nyaron van idom terembe jarni

80kg vagyok

2017. aug. 19. 12:42
 8/15 Cortez70 ***** válasza:
100%
Elérhető.
2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem durvabban is. Kb igy nezek ki, annyival enyhebben, hogy nem szedek semmit ami tapkieg. De legalabb 200 fekvo kell ehhez, vagy tobb. Ehhez sulyok mindenkepp kellenek..
2017. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Bar o lehet, hohy genetikus eset...
2017. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!