Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok jó tömegelő gyakorl...

Mondanátok jó tömegelő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Eddig ezek vannak:


Mell: Fekvenyomás, Egykezes nyomás

Hát: Vállvonogatás, Felhúzás, Evezés

Váll: Mellről nyomás, Döntött törzsű oldalemelés

Bicepsz: Bicepsz francia rúddal, Kalapács

Tricepsz: Homlokra engedés, Szűknyomás, Tolódzkodás, Fej mögött tricepsznyújtás

Alkar: Farmer séta

Has: Lábemelés, Plank, Hasprés

Comb: Guggolás, Merevlábas felhúzás

Vádli: Állva lépcsőn


Kihagytam valamit?

Tudnátok mondani még jó tömeget építő gyakorlatokat? Vagy leírtam mindent?



2017. aug. 19. 20:53
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
olyan nincs hogy tömegelő gyakorlat.....
2017. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
NINCS OLYAN HOGY TÖMEGNÖVELŐ GYAKORLAT
2017. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jól van, de ne legyetek már ilyen ....-ok, hogy minden kis részletbe beleszóltok, de a kérdésre pedig nem tudtok válaszolni.

Most azon van a hangsúly, hogy jók e ezek a gyakorlatok, és vannak e még jó gyakorlatok ezeken kívül.

2017. aug. 19. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, az étkezésen múlik a tömegnövelés, viszont az is nyilvánvaló, hogy az összetett, alapgyakorlatok ideálisabbak a tömegépítésre, mint az izolációs és kiegészítő gyakorlatok. Tehát teljen jól raktad ezt össze.
2017. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egyedül azt nem értem tricepszre mi a ráknak 4 gyakorlat
2017. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A tricepsznél még én sem tudom, hogy mi van. Igazából 1, max 2 gyakorlatot akarok tricepszre is, de nem tudom mi(ke)t válasszak.


Homlokra engedésnél nem érzek semmit. Szűknyomásnál detto. Egyszer megfájdult a vállam, az szerintem a tolódzkodás miatt lett. Már csak a fej mögötti tricepsznyújtás maradt, ott pedig nem sokára kevés lesz a súly.

Szóval gondban vagyok, nem tudom mit csináljak tricepszre.

2017. aug. 19. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szokásom csigás dolgokat ajánlgatni, viszont jelen esetben egy csigás letolás nem rossz ötlet. A szűk nyomást pedig érdemes úgy végezned, hogy a rendes fogásszlességednél csak egy nagyon kicsivel fogod szűkebben a rudat. Nagyon sokan ott rontják el, hogy iszonyat szűkre fogják aztán fáj a csukló, váll stb.
2017. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. A csigán nem tudok tricepszezni, mert otthon edzek, így nincs csigám. Csak fekpadom, rudam, kézisúlyzóm, francia rudam és sok súlyom van. A guggolást is úgy oldom meg, hogy a fekpadból veszem ki.
2017. aug. 20. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!