Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az izom megtartásához (nem...

Az izom megtartásához (nem növeléséhez) mennyit kell edzeni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran kell hozzá edzeni és mennyit? Ja és úgyanúgy kell a 2g/tskg fehérje?
2017. aug. 20. 20:43
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
70%
1,5-2g x ttkg fehérje, egyénfüggő. Heti 2 teljes testes edzés elég lehet.
2017. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

attól is függ hogyan hoztad össze.


8 éve tolod naturálba tisztességesen, akkor azt már elég nehéz elveszteni, heti 2 teljes testes edzés elég lehet hozzá, csak a kaja maradjon rendes.


Koxal hoztad össze fél év alatt, akkor ha leállsz pár hétre toltál szétesel.

2017. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak pár hónapja gyúrok naturálban, és még úgy kb. fél évig tervezem, viszont túl kigyúrt sem akarok lenni, mert feleslegesnek érzem a sok izmot. Szóval úgy döntöttem, hogy az addig felszedett izmot nem gyarapítom tovább, csak megpróbálom szinten tartani. Akkor jól értem, hogy innentől kevesebbet is elég edzenem, és kicsivel a fehérje bevitelt is csökkenthetem? Mondjuk gondolom így is fontos a sok fehérje, mert az izom sejtek folyamatosan sérülnek és újulnak minden edzés után, úgyhogy azt csak egy kicsivel kellene csökkenteni csak.
2017. aug. 20. 22:35
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
55%
Jól érted, így van.
2017. aug. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!