Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai munka vs kondi? Össze...

Fizikai munka vs kondi? Össze fogok esni.

Figyelt kérdés

Eddig nem volt baj a kajával, mindig tudtam enni, de pár hete dolgozom és eléggé megterhelő, annyi megyek hogyfáj a talpam meg az összes testrészem, emelgetni is kell súlyos dolgokat. A napi étrendemet tudom tartani, és a heti 3 edzész is (nehezen) letudom nyomi, de úgy érzem h gyengülök és h rossz hatással van ez a munka a fizikumomra.

4.5gramm/testömegkg szénhidrátot eszek egy nap, de sztem ezt növelnem kéne . Fehérje saccper kb 2kg/ttkg. Mennyivel kellene emelnem a makrókat? Valami ötlet, hogyan vészeljem át ezt a (alkalmi) munkát? Nektek volt/van ilyen próblémátok?



2017. aug. 17. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A ch mehet akár kicsit feljebb, kéne ezen felűl multivitamin +hozzá egy min 500mg-os c vitamin.
2017. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek benneteket, magas ch-sokat, igaz en dietazom, de plafon 1g/tskg ch-t eszek 1 nap, sot, delutan edzek, elotte egesz nap 20g max. Sajnos mashogy nem megy, meg igy is nehezen.
2017. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetem fizikai munka mellett. Augusztusban öt hetet dolgozom, rakodok. Inkább pihenek utána. Néhány hét nem a világ vége, annyit nem ér, hogy tonkretegyem a testem. Persze, eszem normálisan, figyelek a megfelelő etkezesre, a vitaminokra, izuletvedokre, de ezt akkor is kell, ha nem edz az ember. Úgy fogom fep, hogy öt hét kardio edzésem van egész nap :)
2017. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 hétre le lehet állni kondival , nem vesztesz semmit , kemény fizikai munka mellett..
2017. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!