Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » FAJO CSUKLOVAL lehet húzó és...

FAJO CSUKLOVAL lehet húzó és nyomó gyakorlatokat végezni?

Figyelt kérdés
Fordításra áll helyében is fáj a csuklóm, azonban ha nem fordul el nem faj. A kérdésem az lenne a cimben emlitett gyakorlatokat vegezve hatraltatom e a gyogyulast? vagy nincs ra hatassal?
2017. aug. 29. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
álló*
2017. aug. 29. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű: Nem!!!
2017. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kérdésem az lenne a cimben emlitett gyakorlatokat vegezve hatraltatom e a gyogyulast? vagy nincs ra hatassal?"


Nem"=Nem hátráltatom?

2017. aug. 29. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván hátráltatod, a pihentetés fontos. Én nem voltam hajlandó kihagyni az edzést, és két hónapig gyógyult. Nagyon hasonló problémám volt. Én is csak egyenesen húzni és tolni tudtam.
2017. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet,csak nem érdemes

Pihenj rá

2017. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3: a kérdésben az szerepel, hogy lehet-e gyakorlatokat végezni. Arra válaszoltam, hogy nem.

Később fog meggyógyulni, illetve valószínűleg rosszabb is lesz, és utána hosszabb lesz a gyógyulási idő, mint egyébként lenne.

Futottam én már fájó bokával, mert végül is tudtam úgy érkezni, hogy ne fájjon, csak utána egy idő után kétszer akkora lett a bokám, mint a másik :D Hónapok kellettek, hogy rendbe jöjjön. Egyébként meg 1-2 hét alatt elmúlt volna :)

2017. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!