Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnek tobb feherjet...

Hogyan tudnek tobb feherjet bevinni?

Figyelt kérdés
68kg vagyok es 181 cm. Szeretnek par kilo izmot felszedni. Par honapja edzek, valamelyest meg is latszik, de egyszeruen nem tudok napi 140g feherjet bevinni. Peldaul ma: reggelire ettem tojast meg kenyeret (nagyjabol 30g feherje volt bennuk.) . Ebedre csinaltam tonhalsalatat abban is nagyjabol 20 g feherje van. Edzes utan ittam feherje port. Az is 20g feherje. Vacsorara meg csirkemell salataval . Minden etkezes feherjedus volt megse jon ki a 140g.

2017. aug. 30. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fehérjeporos nekem valahogy kimaradt... Érdekes gondolat, hogy a fehérjepor edzés jelenlétében hasznosul, nélküle pedig galibát csinál... Nos, nem. A fehérjepor fehérjét ad, ugyanúgy, mint az étel, végülis egyfajta étel az is. Mivel a kérdezőnek gondja van a fehérjebevitellel, logikus lépés a fehérjepor, én csak azt nem értem, mi a rettentően nehéz 68 kilósan koksz nélkül az optimális fehérjebevitelben. Értem, hogy egyesek étrendje fehérjeszegény, de akkor étrendet kell változtatni. De ha az ízlés miatt nem megy, jöhet a fehérjepor, ennek mégis mi köze az edzéshez? Nyilván edzés nélkül kicsit kevesebb fehérje kell, de ha az sincs meg...
2017. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!