Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Folytassam a szálkásítást,...

Folytassam a szálkásítást, vagy elkezdjem a tömegelést?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy szerintem nagyon kevés izom van rajtam, még egy 15kg rám férne. Viszont hiába adtam le 10-15kg-ot, még mindig daginak látom magam, főleg mikor ülök, akkor eléggé látszik az úszógumi.

Egyébként 187,5cm vagyok és 82kg.

95,6kg-osan kezdtem el a szálkásítást. Még egy 2 kg-ot leakarok adni, de utána nem tudom, hogy mit csináljak, belekezdjek egy hosszú tömegelésbe, vagy folytassam a szálkásítást.


Szerintetek mit kéne csinálnom?


[link]


[link]


[link]


[link]


Köszönök előre minden hasznos választ.



2017. szept. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Látszik hogy formásodik a melled, vállad, karod de hasadon van bőven felesleg, nyugodtan szálkásits még, aztán tisztán tömegezz
2017. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Meg egy ideig mehet szalkasitas, a hason sok még a zsír, utána lassu tomegeles.
2017. szept. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem tudok mit hozzáfűzni mert megkaptad a választ! Csak simán annyit akartam hogy, hajrá! Így tovább !
2017. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat.

Akkor lemegyek 75kg-ra és meglátom, hogy mi lesz.

2017. szept. 2. 09:04
 5/5 Téékáá ***** válasza:

Vagy megprobalhatod mind a kettőt egyszerre.

Elvileg ha csak kicsit leszel kalória deficitben kemény edzés mellett akkor azt a kis hiányt zsírból fedezi a szervezet.Keress ra Oroszi János Videójára a youtubon.

Errol magyaráz h naturban es relatív kezdőként siman lehet lassan fogyni zsírból es izmosodni, de télleg kicsi kell h legyen a kalória dedicit.Mondjuk napi -100kcal, mellette meg edzés és sok fehérje.Szépen.lefogytal Szoval tudsz kajálni es tudod mi az a ckal.Neked biztos benne, hajrá!!

2017. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!