Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene nekem összeáll...

Valaki segítene nekem összeállítanj egy edzés tervet?

Figyelt kérdés

Tegnap ezt a kérdést tettem fel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__883..

Ezek után fogalmam sincs,hogy milyen edzést kéne folytatnom :/

Azt hallottam,hogy addíg nem érdemes edző terembe menni amíg a saját súlyomat nem bírom el rendesen ezért arra gondoltam,hogy itthon kéne valamit kezdeni a testemmel.Van kettő egykezes súlyzóm,más nincs.Valaki tudna írni pár gyakorlatot amit ilyen fejletlen testel lenne érdemes elkezdeni ?



2017. szept. 2. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkinek el kell kezdenie valahol. A 20 fekvőtámasz egyébként egyáltalán nem rossz. Hogy hol edzel, nem fejlettség kérdése. Ha tetszenek a konditermek, akkor máris mehetsz oda. Ha inkább otthon edzenél, akkor ki kell építened magadnak egy kis kondi részleget. Ez nem kevés pénz, és hely is kell hozzá. Van lehetőség minimális felszereléssel (húzódzkodó rúd és náhány gumiszalag) is edzeni. A lényeg, hogy:

- megfelelő gyakorlatokat végezz,

- legyen jó az étrended,

- fokozatosan növeld a terhelést.

2017. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!