Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fogy ki hamar az erőm?...

Miért fogy ki hamar az erőm? Hamar kifulladok.

Figyelt kérdés

Ma pl.guggoltam 132.5-be.Az első sorozat nagyon könnyen ment 5 ismétlés.Úgy éreztem,még legalább 2 belemenne.Örültem is neki.A 2.sorozatba 5 ismétlés már elég erőlködős volt.A 3.sorozatba meg már csak 3-at nyomtam bele.Segítő nélkül nem mertem tovább,de talán belement volna még 2.Meg kellett volna kérni valakit,hogy segítsen,de az 1.sorozatból kiindulva azt hittem,simán menni fog.

Meg volt pl.fekvenyomásban,hogy 100kg-ba 5-öt nyomtam.Igaz,az nagyon nehéz volt.A 2.sorozatban meg már a 2.ismétlés rajtam maradt,alig bírta leszedni rólam a segítő.Ott is elég hirtelen elfogyott az erő



2017. szept. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit pihensz a sorozat után?
2017. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég sokat.Kb 5 perceket
2017. szept. 1. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok dolog fuggvenye lehet. Ez csak mostanaban vsn igy, vagy reg ota? Eszel eleg szenhidratot edzes elott? Szedsz multivitamint? Alszol eleget? Es meg szamos dolog lehet... Nagyon sok tenyezo befolyasolja ezt.
2017. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régebben is volt már ilyen.Teljestestes edzést csinálok és 3 sorozatot szoktam csinálni egy gyakorlatból.A kaja rendben van.Al alvás nem annyira.Nem szedek multivitamint,de eszek zöldséget meg gyümölcsöt
2017. szept. 2. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy jo multivitamin is segithet. Inkabb a hianyat erzed. En egy ev utan most masfel honapig nem szedtem Multipro-t. Olyan vagyok mint a mosott szar. Gyorsan elfaradok, kb este 9 kor edzes utan mar alig varom hogy vizszintesbe legyek. (Elotte kb meg ejfeljor porogtem) faradtnak erzem magam egesz nap. Probald meg. Sokat segit szerintem. Mind fizikailag mind szellemileg.
2017. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!