Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anyagcsere gyorsitás, fogyás...

Anyagcsere gyorsitás, fogyás újrainditása?

Figyelt kérdés

Még 5-6kg-ot leszeretnék adni. Az a baj, hogy igen belassult az anyagcserém, ezért nem fogyok. Már 2000 kalóriát viszek be és csak stagnál a súlyom, hiába csökkentem a bevitt kalóriákat, akkor sem mozdul el.

Szerintem az a baj, hogy nem mozgok az edzésen kivül és túl kevés kalóriát viszek be (heti 1,2-1,5kg-ot fogytam ezzel a mennyiséggel) , ezért belassult az anyagcserém.


Ha elkezdenék több kávét, rostot fogyasztani, 500-600 kalóriával növelném a bevitelt, beiktatnék pár aerobot, vagy kardiót, akkor begyorsulna az anyagcserém és újból elkezdenék fogyni?


A másik kérdésem az, hogy 4 és fél hónapja nem volt 1 csalónapom sem. Ha ma nagyon bezabálok, akkor az segit az anyagcsere gyorsitásán?


2017. szept. 6. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad, hogy férfi vagy nő vagy e, de egy hétre visszaállhatnál egy kicsit magasabb kalóriára, közben heti több tempós gyaloglás, vagy ha olyan kondicióban vagy, egy laza kis kocogás, reggel esetleg egy kis koffein, ahogy írtad, de az hosszútávon vissza fog ütni, fáradságban.

1 hét alatt visszaáll az anyagcsere sebességed, és akkor leveheted újra.

2017. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!