Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedjek tömegnövelőt vagy ne?

Szedjek tömegnövelőt vagy ne?

Figyelt kérdés

Heti 5-ször edzek. Eddig proteint szedtem de gondolkodtam rajta hogy szedjek-e tömegnövelőt hogy "nagyobb darab" legyek.

18 éves fiú vagyok.

178 cm és 80 kg.

Köszi a válaszokat. :)



2017. szept. 6. 19:28
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Ha be tudod vinni sima szilárd kajából is az elegendő tapanyagot, akkor nem kell tápkieg. Főleg nem cukros tömegnövelő. Bár van jó tömegnövelő is, amiben összetett ch van.
2017. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jumbora gondoltam. :)
2017. szept. 6. 19:34
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Abban van dextroz is. Jobb lenne mex size max, ha már annyira akarsz tapkieget.
2017. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fehérjét nem szedni kell, ez nem uborka. Hanem enni és inni.

A cukros tomegnovelotol nagy leszel igen. De mint egy testepito, hanem mint egy dagadt állat!

Vegyél zabot vagy natúr muzlit amiben nincs cukor és keverd bele a fehérjédet.

Lidilbe tudsz venni 150FT fél kiló zab, a muzli meg 500ft/kg. Van benne minden ami kell.

2017. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te dolgod, de a legtöbb korodbeli srác 65 kiló ha megvan télikabáttal, szóval nem tudom, mért érzed, hogy annyira el lennél maradva.
2017. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz enni, felesleges. Én örülnék, hogy nem kell visszafognom a rendes ételt, ami tuti jobb, mint a tömegnövelő, bár egyesek hisznek a csodaszerekben...
2017. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked étrend kell, nem tömegnövelő.
2017. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!