Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire veszi el a kedvét az...

Mennyire veszi el a kedvét az embernek egy baleset edzes közben ettol a sporttól? Lehet abba is hagyja?

Figyelt kérdés

Az edző társam megsérült. Fekve nyomott 145kg-val, a háta mögött álltam, de mind ketten hibáztunk és rázzhanr a mellkas környékére neki. Nem akarok egyedül edzeni.

Tudom hogy fel kell neki épülni, de mégis utána fogja folytatni?

Őt most ezzel zavaragatnám a legkevésbé, mert egy törött bordája kiszúrta a tüdejét meg hasonlók... :/

Nagyon szerencsétlen baleset volt, nem tudom hogy történhetett meg ez.


2017. szept. 7. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja megy tovabb. Egy komoly testepitonel elkerulhetetlenek pl az izomszakadasok. Bohos Kornelnak mindket labszara szettort a labtolon, honapokig nem tudott jarni. Ha egy autoversenyzo karambolozik abbahagyja? Lauda majdnem szenne egett az autoban es amint tudott sisakot huzni ment vissza a palyara.
2017. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nekem tuti elvette volna a kedvem minimum a fekvenyomastol egy életre.
2017. szept. 7. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár nem testépítés közben de számos sportsérülésem akad. Volt köztük komolyabb törés és kevésbé megterhelő zúzódás. Az összes után visszamentem, mert szerettem csinálni. Sajnos az egyik sérülésem komolyabb volt mint gondoltam, így miután visszamentem rá 2-3 hétre abba is kellett hagynom és más sportot választanom.

Szerintem ha az egészsége lehetővé teszi akkor vissza fog menni.

2017. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Nekem eszembe se jutott abbahagyni a motorozást a komoly balesetem után, sőt, NULLA hatása volt a motorozás iránti lelkesedésemre.

Gondolom, aki szeret edzeni vagy a kinézete miatt tartja fontosnak, az hasonlóan van vele, nem fogja vissza az, hogy lehet baleset, max. még jobban vigyáz.


Okozhat akkora lelki törést az ilyesmi, hogy nem bírja az ember folytatni, de nem mindenkinél okoz s akinél igen, azok között is van, akik ezt inkább feldolgozzák, mert a céljaik fontosak...

2017. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!