Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valakinek bármi tapasztala...

Van valakinek bármi tapasztalata a Forever Livinges Argi termékről iletve a feherje porrol?

Figyelt kérdés
Eléggé drága termékek, éppen ezért lenne szükségem pár véleményre mielőtt vásárolnék. Ha lehet olyan hétköznapi ember írjon véleményt aki nem az o cégünknél dolgozik ( mar ha meg van ilyen :D ) es valóban használta a termeket! Nem a marketing duma kell róla, hanem valódi tapasztalat! Köszönöm szépen ! :)

2017. szept. 10. 12:14
1 2
 11/11 anonim válasza:

Attól függ mi drága? Ha meg veszed az 5 ezer forintos gyógyszert, az nem drága? És ezzel lehet még olcsót is mondtam, főleg ha több mindent kell szedned. Ez a gond, ha valaki az egészséggel foglalkozik, akkor már drága és "porszívó ügynök". Ez kb olyan, minthogy te is vagy lehet hogy nem pont te, de átlagban az emberek inkább meg veszik az 50 ezres telefont (ha nem több), mint a 10 ezer forintosat. Itt ugyanez. Meg vehetném a lidl-ben vagy akárhonnan a 2 ezres vitamint ami 1 havi adag, vagy veszek 4 vagy 6 ezerért de tovább tart, tudom mi van benne, és orvosok által elfogadott készítmény.


Egyébként én nem üzletelek vele, mielőtt letámadnátok csak fogyasztó vagyok, és nekem használt. Mamámnak is ez segített hogy ne kelljen szívműtéten átesnie.

2018. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!