Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valakinek bármi tapasztala...

Van valakinek bármi tapasztalata a Forever Livinges Argi termékről iletve a feherje porrol?

Figyelt kérdés
Eléggé drága termékek, éppen ezért lenne szükségem pár véleményre mielőtt vásárolnék. Ha lehet olyan hétköznapi ember írjon véleményt aki nem az o cégünknél dolgozik ( mar ha meg van ilyen :D ) es valóban használta a termeket! Nem a marketing duma kell róla, hanem valódi tapasztalat! Köszönöm szépen ! :)

2017. szept. 10. 12:14
1 2
 1/11 BlodDrunk ***** válasza:
29%

Nagyon drágák,túl árazva,minőségi de akkor már inkább peak-et vennék,ha a pénz nem számít.

Ha számít vegyél valami egyszerű tejsavó fehérjét meg vitamint meg ami kell csak az összetételekre figyelj.


Nem kell ezektől csodaszerekre számítani,mert drágák és van egy szép körítés írva mellé,nem ezektől fogsz fejlődni.


Szóval szerintem ha szükséged van ilyenre mert nem tudod fedezni szilárd kajából a fehérjét,a legolcsóbbat válaszd a minőségiek közül.

2017. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményt!😊
2017. szept. 10. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a nagynéném csinálja, ajándékba kaptam sokmindent, a többihez olcsón jutottam hozzá, így kipróbáltam. A fent említett két termék pont nem az, amit megvennék, ha teljes áron kellene. Az Argi+-ra igazából sok szükség nincs is, a fehérjepor meg semmivel sem jobb mint bármelyik másik (ízben nekem még el is marad a többi preferálttól), csak 5x annyiba kerül. Tudom, ez nem volt a kérdés része, de tapasztalatom szerint a Nature Min és a Move (ízületvédő-otthon most valaki más néven fut) viszont megéri az árát, nekem nagyon bevált, illetve a piros krém bemelegítésre. Vállfájós voltam, hiába az odafigyelés, gondos bemelegítés. 2 doboz Move helyre hozott, pedig csak 3 hónapig szedtem, mégis jó még. A multivitamin se rossz, de drágállom ha azt nézzük, egy átlagember mennyit fizet érte.
2017. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Nekem beváltak, de én szinte az összes foreveres terméket kipróbáltam használom és ajánlom is az ismerőseimnek is.Az összetevőiket és a hatásukat nézd meg, ne csak az árukat.Nem véletlenül fogyasztja, használja nagyon sok sportoló, élsportoló, olimpikon.Ráadásul a listaárhoz képest akár kedvezményeket is elérhetsz.
2017. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2017. szept. 18. 22:09
 6/11 anonim válasza:
Szia! Én is kipróbáltam nem egyet, és szerintem nagyon jók! :) Elég szerintem annyi, hogy az energia italukat úgy ittam hogy szívritmus zavarom van, és nem lettem rosszul míg a többi általában taccsra vágott... xD
2017. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Evele123 ***** válasza:
37%

Sziasztok.

2011-ben hallottam először az FLP-s termékekről. Magyar pénztárcához képest egyszeri kiadásnak sok az ára az 55 eurós minimálrendelést figyelembe véve, DE: ha ajánlod másoknak a termékeket és rajtad keresztül rendelnek a cégtől, fel tudsz halmozni annyi kedvezményt, hogy ingyen juss termékhez. Az Argi+ termékről: az L-Arginin molekulát felfedező orvos Nobel-díjat kapott a munkájáért.

Azt gondolom, nagyon jók a termékek és hatóanyag / ár arányban nézve olcsók. 2 pontos vagyok.

2017. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak nem mindenki akar "porszívóügynök" lenni. Úgy pedig drága. Ingyen pedig soha nem lesz. Nagynéném igazgatói szinten van, úgy van neki 60% kedvezménye.
2017. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Evele123 ***** válasza:
45%

Kedves Timcccs!


Igazgatói szinten (ha valaki csinálja az alapmunkát, aktivitás, 4 pont és ideális a csoport felépítése), kb. 300-500 ezer forintot meg tud keresni vele az ember. A segítőm mutatott olyan bónuszkimutatást, hogy majd leesett az állam! :-O

Persze belerakta a munkát, hetente tartott 10-12 bemutatót, szóval odatette magát.

Szép napot és mivel holnap nem leszek PC-közelben, boldog új évet! GO FOREVER!!! :-)

2017. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Boldog új évet neked is! Én értem ezt, de te is értsd meg, hogy nem mindenki akarja ezt csinálni, úgy viszont drága, és sehogy sincs ingyen.
2018. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!