Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészséges ételek receptjeit...

Egészséges ételek receptjeit keresem. Tudotok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, nem vagyok konyhatündér, a rizs-csirkéről váltanék valami másra. Hobbi szinten űzöm a sportot. Nagyon szeretem a finom változatos kajákat, de tekintve, hogy a pénztárca is véges, és időm sincs nem tudok nagy kreálmányokat készíteni, mint a szerecsendiós töltött csirkemell ilyen olyan szósszal brokkolikrémmmel meg túrós extrém feltéttel... Gyorsan elkészíthető, olcsó, nehezen unható kaja recepteket keresek.pl. Tortilla.. Ötletek? Ti miket esztek? Minden segítséget nagyon köszönök!

2017. szept. 12. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Youtube-on találtam ezt a videót, ez is csirke melles, de nem olyan unalmas mint a rizs-csirke és az ízesítésnek csak a képzeleted szabhat határt. Egyébként érdemes nézegetni a csatorna többi ilyen gasztro videóját is, mert vannak még gyors egyszerű és olcsó receptek (kb mind ilyen)

https://www.youtube.com/watch?v=VV8romnXpl8

kipróbáltam mindet, meg én is tettem hozzá ezt azt ízlés szerint, nekem mind izlett.

2017. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg Chris Ho csatornáját is ajánlom

https://www.youtube.com/watch?v=vcU8-Yq7ETc&feature=youtu.be


Ha még nem ismernéd, nem retardált, csak nem a magyar az anyanyelve. Érdemes minden videóját megnézni, nagyon értelmes és példamutató ember

2017. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chilisbab, babfőzelék, lencse főzelék, sárgaborsó stb stb
2017. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!