Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok alapgyakorlatokkal edzeni?

Figyelt kérdés
Imádom az összetett alapgyakorlatokat, ezek alkotják az edzéseim alapját. Annyi a baj, hogy vagy a fekvenyomópadot, vagy a guggolókeretet, vagy pedig a rudakat mindig elfoglalják a 2 lábon járó mobil-patikák, és órákon át nem engednek senkit a közelébe. Ilyenkor mit lehet csinálni? Elegem van már, hogy lényegében semmi értelme naturálnak lenni, mert semmihez sincs lehetőséged, én meg nemfogok gépekkel szarakodni, mert utána olyan mintha nem is edzettem volna.

2017. szept. 12. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Otthoni kondit hozz össze. Egyszer kell befektetni és pár év alatt már megjön az ára, bármikor használhatod és sose lesz foglalt semmi.
2017. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress egy normális termet.
2017. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Menj máshova. Egyébként meg nem csak a koxosok edzhetnek padon, keretben. Semmivel több joguk nincs.
2017. szept. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress egy kisebb családias termet, vagy növessz tököket... pont a minap jött oda hozzám egy vaságyastól 30kg 17 éves forma szőke kiscsaj, hogy legyek már szíves odébbmenni, mert vagy 20 perce foglalom a szert... pedig ott a vállamon a birodalmi sasra hasonlító turulmadaram és tar kopasz a fejem... és patika nincs bennem, de a testzsírommal megvan a 105kg om az ijesztő megjelenéshez...

Gondoltam is magamban, ha néhány srácnak ekkora tökei lennének mint a kiscsajnak...

Aztán átengedtem a padot.

2017. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk pont a hegyomlasok nem alapgyakorlatoznak. Amugy szar a terem. Normalis teremben tobb van mindenbol es nem kell varni fel orat a masikra.
2017. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig beszállok. És ha valaki oda akar jönni, én is mindig felajánlom, hogy szálljon be. Az se baj, ha teljesen más a súly, majd pakoljuk. Nem olyan nagy dolog 2 tárcsát feltenni vagy levenni.

Engem csak az szokott idegesíteni, ha valaki a guggolóállványnál bicepszezik.

2017. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szólj, hogy mennél oda, szállj be, oldd meg máshogy, csinálj otthoni edzőtermet. Valamelyik működni fog.
2017. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj olyan időpontban mikor alig vannak. Ez itt nálunk péntektől>vasárnap !
2017. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!