Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelő packot...

Milyen tömegnövelő packot rakjak össze magamnak?

Figyelt kérdés

20 Ezer forintom van rá,itthon van fehérjém kreatinom,vitaminom.

Ezek mind gymbeam-től vannak.

TSM szerint edzek és kellene valami tömegnövelő.

Én a zöld jumbót néztem.

Illetve kell még valami hozzá ? Vagy simán elég a tömegnövelő?

A kajám az rendben van,rendberaktam napi 4x eszek,de nagy mennyiségben.



#választás #Jumbo #tömegnövelő #teamsuleimanmódszer
2017. szept. 16. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor minek kéne a tömegnövelő?
2017. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Cortez70 ***** válasza:

A TSM követők nem használnak tápkieget. Meg ha rendben van a kajád, akkor azt jelenti, hogy elég makrobevitel mindenből. Tehát akkor pont nem kell plusz fehérje, ch..

De ha mindenképpen akarsz tömegnövelőt, akkor a protein mellé teszel zabot vagy ha kész tömegnövelőt akarsz, akkor nem cukros szar kell (jumbo), hanem összetett ch-t tartalmazó, cukor nélkül. Pl mex size max, és árban is jobb.

2017. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mezőgazdaságban dolgozok aztán 9 óra fele már nem akarok kajával szarakodni csak egy jó turmixot leguritani,használnak tápkieget,a vitamin is az végülis..,valaki használ valaki nem.Én még sose használtam és 1 év edzés után már kipróbálnám.
2017. szept. 16. 07:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Amúgy azt láttad Cortez, hogy érdekes módon mióta a gymbeam elkezdte szponzorálmi a Gabit, hirtelen minden másosik képén már neki is ottvanak a dobozok, meg a zacskók. Ez szerintem elég hipokrata magatartás. Gondolom erre is vam valami okos dumájuk.
2017. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De amúgy megérdemli a támogatást.Eléggé tehetséges a srác.
2017. szept. 16. 07:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy nem érdemli meg. Csak érdekes, hogy ha képbe kerül 2 ft már egyből nem számítanak az elvek és elkezdi ugyanazt a viselkedést, mint akiken előtte csúfolódott évekig.
2017. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cortez70 ***** válasza:

Ja, ez érdekes tényleg.


Amúgy kérdező írtam, hogy mit vegyél, de a válaszom telibe szartad. Így akkor minek kérdezel?

2017. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát igen
2017. szept. 16. 07:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Cortez el mondanád kicsit részletesebben hogy a Mex Size Max miért jobb a Jumbónál? A Mex Size Max 6,8 kilós 40 euró, a Jumbo Professional meg 3.2 kilós és 35 euró. A jumbóba 1 adagba van 55g fehérje 78g ch és 588kcal mig a Mex Size Maxba 1 agad 404kcal 27g fehérje és 60ch. Nem értem
2017. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja és mért lenne baj nekem ha cukros szart innák?
2017. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!