Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kemény láb napot tervezete...

Egy kemény láb napot tervezetem mára. De lenne így értelme?

Figyelt kérdés
Kemény láb napot tervezetem, de este megyek bulizni. Nem akartam menni, pont az edzés miatt, de haverom nagyon erőltette. Alkohol nélkül én nem tudok feloldódni, szóval egy kis boros-colat, vagy fröccsöt terveztem inni. 2-3 körül érnék haza. Lenne így értelme a mai edzésemnek? Vagy hagyjam is ki inkább?

2017. szept. 16. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lenne értelme.
2017. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem iszol edzés után 24 perc 34 másodperc 11 tizedmásoperc és 21 századmásodpercen belül ólneri tejsavóprotein izolátumot, akkor bezáródik az anabolikus ablak ÖRÖKRE. Ugyanez vonatkozik a borra. A bor visszamenőleg lesztornózza az anabolikus ablakon beöntött fehérjeturmixodat és akkor holnap meg kell ismételned a lábedzést, hogy ugyanott tarts mint két hete.
2017. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Nyomjad.
2017. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetlen aminek nem látom az értelmét, az a boros cola... Amugy meg persze, nyomjad nyugodtan.
2017. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
Mr. Olympiának készülsz, vagy mire fel ez a nagy feszülés?
2017. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!