Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A több műszakos munkarend...

A több műszakos munkarend tönkretesz?

Figyelt kérdés
Eddig mindig egy műszakban dolgoztam, hobbi szinten edzek, ehez képest úgy gondolom szép eredménekyet értem el. Nem mindig volt pénzem megfelelő minőségű ételekre viszont így is fejlődtem eddig. Az egy műszakos munkarendem megszűnt ezért 3 műszakban kell tovább dolgoznom viszont így jóval több lesz a pénzem amit szeretnék a testemre fordítani. Szerintetek nagyon össze fogok esni? Tudok nappal is aludni 8 órát , csak a neten olyanokat olvasok hogy tönkretesz megöregít stb. Tudnátok tanácsokat adni mindd táplálkozás, edzés terén? Esetleg eloszlatni a félelmem? Hasznos tápkiegeket? Bármi észrevétel ezzel kapcsolatban? Köszönöm szépen!

2017. szept. 18. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha edzel, hanem, az ejszakazas mindenképp tonkretesz. Nem erre vagyunk kitalalva
2017. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tönkretesz ha nem, edzel tovább nem? Minden embernek egy dolgot javasolnék éjszakázás meg 8+ órás munkarendek kapcsán, fiatalon a pénzért még oké, de 30 felett már egyszerűen nem éri meg... legjobb példa a szakács aki szétdolgozza a belét, jó pénzt keres(mármint nem itthon) aztán 30körül otthagyja és nyugis melóra vált, de addigra már rég összeszedett egy ház + kocsit a szakácskodásból

szóval csináljad csak a melót meg az edzést de az éjszakázás meg a 12-16órázást abba kell hagyni ha öreg korodban nem csak ülni akarsz meg feküdni, meg fájni

2017. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlodDrunk ***** válasza:

3 műszakban nem fogsz 7-8 órákat aludni hosszútávon ez biztos,senki nem tud normálisan pihenni akármit mond.


A probléma az állandó időeltolódásokkal lesz,ami hetente változik,a szervezet meg kb pont egy hét mire megszokja,váltásnál ez a szar,mire hozzászoksz arra már máshogy kell menned.


Én pl délelöttös héten meg se próbálok maximummal edzeni mert 4óra alvással néha a kondiig is veszélyes elmenni:D

Délutános határ eset itt öszzejön átlagba 6-7óra alvás.


Éjszakásat szeretem a legjobban alvás szempontjából,mert hazaérek full készen melóból aztán alszok 8-9órát lazán.

Itt tudok is normálisan edzeni,meló elött.


A probléma az utolsó nappal van,szombat reggel ha lefekszek aludni,este nem tudok,ilyenkor fennt szoktam lenni estig elvegetálok valahogyan,ha alszok akkor tolódik csak tovább és egész hét elvan baszva mert hajnalban alszok el délutános héten is.


Aztán kezdődik elölről egy szar hét,utána egy kevésbé és egy jó.


Jó tipp:Hétvégén ne menj dolgozni próbálj 12órát aludni egy nap ez sokat segít,legalább is nekem.

2017. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bátya tanujjá' egy kicsit oszt mehetsz bsc-kbe (irodai meló, tudja) havi nettó 250ezerért semmit tenni. ennyire eccerű'.kell egy kis nyelvtudás, egy kis elhivatottság és az lesz az életed, hogy a liftben megbeszéld a ketogén diétát, ahelyett, hogy lépcsőznél lift helyett, mert ugye az túl mainstream. na cső
2017. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm pénzügyi végzettséggel árufeltöltő. Cad programozó vagyok csak sajnos most 3 műszakba kell járnom :) Jelenleg van egy angol középfokú és egy német közép nyelvvizsgám. A flegmát amit a kérdésem alá csaptál nem tudom elfogadni válasznak hiszen nem a kérdésemre felel.
2017. szept. 19. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak jót akarunk. Szerintem mindenki kerül olyan helyzetbe, hogy három műszakban dolgozik. Én is dolgoztam 12 órás műszakban nappalos-éjszakás váltásban...csak az a nem mindegy, hogy k***ägyorsan dobbantottam 10-15 ezerrel kevesebbért, mert az egészséges fontosabb.


Most nyomd így, néhány hónapot a szervezet lazán elvisel, de hosszútávon gondolkodj el azon, hogy munkát váltasz.

2017. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
parasztemberhez méltón írtam, nem flegmán hülyegyerek. azt akartam ezzel írni, h érettségivel (nincs ennél nagyobb vlgzettségem) + angol középfokkal keresek ennyit
2017. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!