Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekve nyomás miatt lehet az...

Fekve nyomás miatt lehet az alábbi bajom?

Figyelt kérdés
a hátam nagyon fáj,becsípődött azt hiszem,annyira durván,hogy nem tudtam az ágyból felkelni,flektort kellett innom.
2017. szept. 23. 14:02
 1/2 Klanwarrior ***** válasza:

A két lapockád közötti részre gondolsz? Fej mozgatására erősödik a fájdalom?

Nekem a fenti tüneteim voltak, miután 30 fokos padon nyomtam akkoriban mérve nagy súllyal, szóval lehet, hogy attól van.

Nekem valószínűleg valamilyen izomgörcs lehetett, majd gyulladás. Azóta egyszer volt ilyen, mint jelentkezett, nyújtottam, és másnap reggelre alig fájt. Az általam alkalmazott nyújtás: Lefekszel az egyik oldaladra, a térdeidet felhúzod, hogy kb 90-100 fokos szöget zárjon be a hasaddal, majd a csípőd mozgatása nélkül a felsőtesteddel kifordulsz úgy, hogy a lapockáid az ágyon legyenek. Én ezzel tudtam megnyújtani a görcsös izmokat, emellett forró vízzel áztattam néhány percig és bekentem lóbalzsammal. Szerencsére nem vagyok jártas ebben a témában, de ha hasonló gondod van, hátha neked is beválik.

2017. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gerincem mellett és a hátam mozgására vagy erőltetésére nyilal bele,és is próbáltam nyújtani meg minden már.lóbalzsammal is bekentem,még mindig fáj de legalább fel tudok kelni :D
2017. szept. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!