Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükséges szednem 15 évesen...

Szükséges szednem 15 évesen tömegnövelőt ha tömegelni szeretnék, vagy elég a sok szénhid. + fehérje?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit tömeget növelni,majd rászálkásítani.

Viszont nem zsírból szeretnék hízni,hanem nagyrészt szénhidrátból illetve fehérjéből. A tömegnövelőről azt hallottam,hogy eléggé "zsírosít". Én pedig csak egy erős edzés mellett szeretnék nagyobb tömeget felszedni ami csak is izom,ha muszáj,nagyon kevés zsírral... Mivel tömegelés után szeretnék leszálkásítani kockahasig,tehát egy 10%-os testzsírig.

15/F


2017. szept. 24. 16:45
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
A tömegnövelő az szénhidrát és fehérje. Nem kell tömegnövelő ha szilárd kajából is eleget tudsz enni.
2017. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tomegnovelo felesleges... a cukrot fehérje áron veszed meg a tomegnovelobe..

És amúgy sincs szükség cukorra. Fehérje turmix se kell, mondjuk nálam már megszokásból megy és ízlik is de nem ezen múlik

2017. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
2, így van. Annyiban nincs teljesen igazad, hogy van olyan tömegnövelő is ami nem cukros szar. Pl mex size max. Zab és arpa benne a ch. De amúgy ez sem kell ha rendben a sima szilárd kajabevitel.
2017. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaja vannak "normalisabbak" :D mondjuk sose ittam Tomegnovelot :D
2017. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem is kell.
2017. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!