Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Béta-ecdysterone valóban...

Béta-ecdysterone valóban képes növelni a fehérjeszintézist?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam róla sokat,legtöbben peak-et,ajánlják,de ebben is csak 1 kapszulában 100mg van a hatásos dózis pedig elvileg 800-1000mg-ra tehető.


Szóval ilyen mennyiség valóban képes megemelni drasztikusan a fehérjeszintézist ami állítólagosan 3-4x is lehet?



2017. szept. 26. 15:40
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Nem sokat ér.
2017. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3-4x? Koxal sincs annyi szerintem. Koxal is "csak" 3g/tskg közötti fehérjét eszünk. Jó is lenne, ha megenne az ember napi 400g fehérjét és mind beépülne ilyen kis izék által. :D
2017. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ehetnél reszelt tojáshéjt is
2017. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallottam olyat, hogy nagy dózisban számít valamennyit, de ahhoz képest mocsok drága. Mondjuk az ilyen kutatásoknál sem tudni, hogy ki pénzeli, mikor az egyik tökéletesen ellent képes mondani egy másiknak.

Egy módon derítheted ki. Belősz egy étrendet, egy edzéstervet, naplózol, aztán elkezded szedni, és a naplóból kiderül, hogy van-e változás.

2017. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!