Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki próbálta már a TSM-et?...

Valaki próbálta már a TSM-et? Ha igen mina tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy pontosan azt csinálják, amit én, de leírom, amit próbáltam.

1. Hétfő:

Fekvenyomás 7x5-8

Előre emelés 3x5-8

Oldal emelés 4x5-8

2. Kedd

Döntött t. evezés 7x5-8

Döntött t. oldal emelés 3x5-8


3. Szerda

Guggolás 8x5-8

Combhajlító 4x5-8

Vádli àllva 4x5-8


4. Péntek

Karhajlítás francia ruddal 4x5-8

Tricepsz letolás egyenes rúddal v homlokra engedés 5x5-8

A pihenő idők 30-90mp kozott voltak, attol fugg mikor ereztem, hogy johet a kovetkezo sorozat


Erőben 6 hét alatt valóban többet dobott, mint az előző edzésterveim, de izomba nem hozott annyit.

Valamit rosszul csinaltam vagy csak mashogy reagal ra az izomzatom, mint egy olyan edzestervre, ahol egy izomra 3-4 gyakorlat van, heti szinten tobb sorozattal. (Mell:14, hat:15, vall osszesen 10, bicepsz 9, tricepsz 10-11, comb 16, vadli 7)

Az etrendem ugyan az.


2017. szept. 29. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a TSM-hez.
2017. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En meg nem probaltam. De a leirasod alapjan ha nincs plusz tapanyag, akkor nem fogsz fejlodni. Tobbet kell enni. Ero novelesre ok, de kell a kaloria tobblet is, hogy plusz izmot pakolj fel.
2017. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Több kajaval tudnál izomban is többet fejlődni. Amúgy Suleimanék a lábat és hátat kétszer edzik most egy héten.
2017. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlodDrunk ***** válasza:

Natúrálban egy izmot egy héten 2x edzünk általában,nem érdemes annyira túledzeni,hogy ezt ne tudd megtenni,mert nem regenerálódsz,fehérjszintézis 48óra után drasztikusan csökken 72óra után elenyésző,cuccal persze elég heti egy keményebb.


AZ,hogy nagy súly relatív,munkasorozatnak én is 8nál kezdem számolni,utána 6-5 folyamatosan emelve a súlyon.

Nem muszáj követni senkit,az a legjobb ami neked bejön,inkább azt az elvet kövesd mint szuli,hogy kitalál magának egy módszert ami neki jó,lehet másik 10 embernek is,de lehet neked meg nem.

2017. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!