Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az edzéste...

Mit gondoltok erről az edzéstervről? Én magam alkottam, az Icf és a tudásom alapján. Megfelelő terv izom és erő (főként erő) növelésre?

Figyelt kérdés

A nap:

Guggolás 5x5

Fekvenyomás 5x5

Evezés 5x5

Vállvonogatás 4x8

Tricepsz 3x8

Bicepsz 3x8

Vádli 3x8


B nap:

Guggolás 3x5

Felhúzás 1x5 (sok bemelegitő sorozattal)

Mellről nyomás 5x5

Merevlábas felhúzás vagy Hiperhajlitás 3x8-10

Tricepsz 3x8

Bicepsz 3x8

Farmer séta 3 sorozat


Tricepszre még nem tudom mit csináljak, tolódzkodást, tricepsznyújtást kézisúlyzóval, vagy homlokra engedést.


A sorozat és ismétlésszámokban is bizonytalan vagyok, mivel erősebb szeretnék lenni, gondolom alacsony ismétlésszám kell, szóval lehet ezek az 5-8 ismétlések magasak.


A felosztás ilyen:

3 napos hét: A-B-A (Kedd-Csütörtök-Szombat)

4 napos hét: A-B-A-B (Hétfő-Szerda-Péntek-Vasárnap)

Szóval 2 különböző hét követi egymást, egyiken 3, másik 4 napot edzek.


Jó ez az edzésterv, vagy van belekötni való?


2017. szept. 29. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy hasat pedig B napon edzek.
2017. szept. 29. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Bele lehet kötni a gyakorlatok sorrendjébe a "B" napon. De akár jó is lehet. A kérdés az mi a valódi terv arra nézve, hogy honnan és milyen léptékben fogod növelni a súlyokat a különböző gyakorlatokban, egy megadott időszak alatt.
2017. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze ez így jó de ez csak egy felosztás, a hatékonyságát az fogja meghatározni, hogy hogyan programozod. Én tolódzkodást tennék be mindenképp de amúgy a kiegészítő gyakorlatokat váltogathatod is időnként.
2017. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, hogy érted, hogy hogyan programozom?
2017. szept. 30. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!