Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudok fejlődni fekvenyomás...

Nem tudok fejlődni fekvenyomásban, hogyan kell tovább?

Figyelt kérdés

A 100kb-ba kimegy most 5, de többet nem tudok.

Szeretném elérni majd a 120kg-t.

5x5-t csináltam eddig, ezzel fejlődtem egy darabig, de már nem tudok emelni a súlyon.

Valahol olvastam, hogy újra kell építkezni ilyenkor kisebb súlyról fokozatosan emelve? Légyszi segítsetek, hogyan tovább, mert elakadtam.

Köszönöm a segítséget.


2017. szept. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Régi nagy ellenségem volt a 120 kg, jó sokat szívóztam vele. Nálam az volt a baj, hogy semmit nem tudtam a kajálásról. Ahogy elkezdtem csirke-rizsezni, 1 hónap múlva kiment a 130 is.

Van normális étrended?

2017. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Ne röhögtess, hogy te semmit se tudtál a kajálásról és 120-ig felmentél fekve..


Amúgy deloadolj.

2017. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig de. Legelső konditermi edzésemen 100 kg-t nyomtam, 19 évesen. Alapjáraton erős felépítésű vagyok, és mellé még folyamatosan sportoltam is.
2017. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!