Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a tömegnövelőt szedhetem...

Ezt a tömegnövelőt szedhetem normális étrend mellett úgy, hogy nem fogok zsírosodni, csak izmosodni?

Figyelt kérdés

A kérdésem a fenti lenne.

15 évesen szedhetem? (Lassan 16)

Most szálkásítottam le a nyárra 53 kg-ra,és most egy 10-12 kg-t szeretnék felszedni csak is színtiszta izomban. Tehát szeretném,ha szálkás maradnék,és erre rá szednék fel egy nagyobb izomtömeget,ami mellé nem csatlakozik zsír. Mindennel tisztában vagyok,viszont ezt szeretném megkérdezni a "nagyoktól" :D

Ja,és emellett még iso whe zero fehérjét iszom,+ BCCA aminósavat.

Amit szedni szeretnék: [link]


2017. okt. 2. 16:33
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem vagy tisztában sok dologgal. Pl tömegeléskor semmi értelme a BCAA-nak. Azt sem tudod, hogy nem egy terméken múlik, hogy zsírosodsz-e, hanem azon, hogy mekkora a kalória plusz. Kis kalória plusszal nem sok zsír jön, de nagyobb kalória plusszal fogsz zsírosodni is . Ez az egész napi étrendedn múlik, nem egy tápkiegen. Eleve nem jó a cukros tömegnövelő, jobb lenne összetett ch-t tartalmazó. Vagy simán zabot hozzáteszel a proteinedhez és kész a tömegnövelő. Nem kell cukorkupac!
2017. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!